Chcete koupit hezký dárek pro své blízké? Navštivte novou stránku se skvělými výrobky - webus.cz

Leden 2007

Vaše názory, připomínky, přání...

29. ledna 2007 v 13:20 | IchbinTeufelin |  Vaše názory a připomínky
Tady máte rubriku, kde vyslyším vaše přání... Hroznej smích *3*
Pokud byste chtěli nějaký konkrétní klip, text nebo třeba mp3, napište mi do komentářů a já se to pokusím sehnat *1743*
Chcete abych udělala rubriku o nějaké zpěvačce, zpěvákovi nebo skupině? Tak napište!!!
Chybí vám něco na tomto blogu? Pokusím se to napravit. Něco se vám tady nelíbí? Sdělte mi to! Budu ráda, když budete psát vaše názory...
Usmívající se *6*
Zatím páčko! Waše IchbinTeufelin Ďáblík *66*
P.S.: Věnuju se hlavně zahraniční hudbě!!!

11 faktů o Avril

18. ledna 2007 v 21:05 | IchbinTeufelin |  Avril Lavigne
1.) Avril Lavigne se narodila 27. září 1984 v Napanee v kanadském Ontariu. Má mladší sestru Michelle a staršího bratra Matta. Svého času ji nikdo neoslovil jinak než Wild Child. Jak sama přiznává, byla opravdu divokým dítětem, které bylo doslova k neuhlídání.
2.) Když byla Avril malá, hrozně se bála duchů. Teď jí nahánějí strach zlí lidé, války, nenávist, nemoci a lidská hloupost. "Když člověk uvažuje a chová se doslova jako blbec, doslova mě to děsí," svěřila se Avril. "Člověk nikdy neví, co takový idiot může udělat. Právě takoví nesou vinu za největší zlo na celém světě."
3.) Její oblíbené barvy - červená a černá. Často jim přizpůsobuje nejen svůj šatník, ale třeba i lak na nehty. Miluje punk-rockovou muziku, ráda si poslechne Goo Goo Dolls nebo Blink 182. Je známá svým odporem k muzice i chování Britney Spears a jí podobným popovým hvězdičkám. Poslední dobou je však začíná alespoň částečně respektovat.
4.) Pupík a uší Avril zdobí piercing. Trvalé tetování nemá žádné (alespoň zatím). Když prý chce své tělo ozdobit nějakým obrázkem, používá radši henu. Avril je mimochodem zapřísáhlou vegetariánkou a podle vlastních slov se až do své smrti nedotkne masa. Takových už ale bylo! Uvidíme, jak dlouho jí to vydrží.
5.) Stejně jako každý z nás má i Avril své zlozvyky. Už od dětství nepotřebuje žádné nůžky - manikúru zvládá svými zuby. Když byla malá, snažili se jí rodiče tento zlozvyk odnaučit nejrůznějšími způsoby, ale nic nepomohlo.
6.) Se zpěvem začala už ve dvou letech, a to v místním kostelním sboru (vydržela v něm osm let!). V jedenácti se zúčastnila pěvecké soutěže v jedné rozhlasové stanici. Její hlas i talent všechny uchvátil a Avril vyhrála na celé čáře. Odměnou jí tehdy byla možnost zazpívat si se Shaniou Twain. "Na ten okamži nikdy nezapomenu," tvrdí Avril.
7.) Když jí bylo třináct let, začala si psát vlastní texty i muziku, hrála na kytaru. Své nahrávky rozeslala několika hudebním vydavatelstvím. Jako první si jí všiml Antonio L. A. Reid. Ten však chtěl z Avril udělat popovou hvězdu. Ta jeho nabídku odmítla a zanedlouho se spojila s Cliffem Magnessem, který dal zpěvačce volnou ruku. Společně napsali sing Compilated, ze kterého se stal velký hit.
8.) První album Avril Lavigne Let Go vyšlo před čtyřmi lety a už pár týdnů po vydání se stalo platinovým. Obsahuje i její velké megahity Sk8er Boi nebo I´m with you. Druhé album Under My Skin vydala o dva roky později.
9.) Avril má svoji kapelu, která ji doprovází na živých koncertech. V rámci svého celosvětového turné navštívila nejen americká města, ale zavítala také do Evropy, Japonska nebo Austrálie. Všude si svým vystoupením získala další zástupy věrných fanoušků.
10.) Nejen hudbou živ je člověk - zřejmě to si zpěvačka pomyslela, když přijala menší roli v kriminálce The Flock, ve které si zahrála po boku Richarda Gera. Kromě toho má už za sebou i dabing. Namluvila totiž roli vačice Heather v animovaném filmu Over The Hedge. Tato práce ji prý velmi nadchla a ráda by se jí čas od času věnovala.
11.) Avril je jednou z těch, kdo nemyslí jen sama na sebe. Zapojila se totiž do akcí neziskové organizace Youth AIDS, která ve více než šedesáti zemích světa bojuje osvětou proti této zákeřné nemoci. Pro Amnesty International Camping zase nazpívala píseň Johna Lennona Imagine. "Velmi mě těší, když můžu jakýmkoli způsobem pomoct druhým," řekla Avril. "Věnovat se charitě mám v každém případě v plánu i v budoucnu."
Chceš-li se o Avril dozvědět víc, mrkni na www.avril-lavigne.com
Zdroj: Music & Mobile

Evanescence - Call me when you´re sober

14. ledna 2007 v 21:50 | IchbinTeufelin |  Texty

Evanescence - Call me when you´re sober

So don´t cry to me
If you loved me
You would be here with me
You want me
Come find me
Make up your mind

Should I let you fall? Lose it all?
So maybe you can remember youself
Can´t keep believing
We´re only deceiving ourselves
And I´m sick of the lie and you´re too late


Rihanna - Unfaithful

14. ledna 2007 v 21:32 | IchbinTeufelin |  Texty

Rihanna - Unfaithful

Story of my life, searching for the right
But it keeps avoiding me
Sorrow in my soul, cause it seems that wrong
Really loves my company.
He´s more than a man and this is more than love
The reason that the sky is blue.
The clouds are rolling in, because I´m gone again
And to him I just can´t be true

Ref.1: And I know that he knows
That I´m unfaithful and it kills him inside
To know that I am happy with some other guy
I can see him dying