Chcete koupit hezký dárek pro své blízké? Navštivte novou stránku se skvělými výrobky - webus.cz

Sarah Connor - životopis

27. února 2007 v 0:54 | IchbinTeufelin |  Sarah Connor

Sarah Connor

  • zpěvačka

Datum narození: 13. 6. 1980
Místo narození: Delemenhorst, Německo
Znamení: Blíženci

Německá zpěvačka má čtyři sestry a jednoho bratra. Její první singl "Let´s get back to bed boy" se v Německu stal velkým hitem. Velmi úspěšné singly "French Kissing" a "From Sarah with Love" si rychle získaly mnoho posluchačů nejen v Německu, ale v mnoha zemích celé Evropy. Jen několik týdnů po uvolnění singlu "From Sarah with Love" získává zlatou desku v Německu a Rakousku. Tohoto singlu se do dneška v jen v Německu prodalo přes 750 000 nosičů. Sarah za něj také získala ocenění trojnásobné zlaté desky v Německu, platinovou desku v Švýcarsku a Rakousku.

Své debutové album "Green eyed soul" (2001) se těšilo podobným úspěchům. Jako předchozí singly si brzy po uvolnění získalo zlatou desku a do dneška trojnásobnou zlatou desku s prodanými přes 450 000 nosiči. Ve Švýcarsku se album stejně jako singl stalo platinovým a v Rakousku zlatým. Nejen v těchto zemích se stala Sarah úspěšnou, dalšími zeměmi jsou Finsko, Řecko, Polsko, Česko, Belgie, Portugalsko a Nizozemí.

V březnu 2002 získala prestižní Německou cenu Echo. Nominována byla ve třech kategoriích, ocenění získala v kategorii ženská umělkyně v Pop a Rock.
Ve zkratce:
výška: 178 cm
vlasy: blond
oči: zelené
rodiče: Soraya a Michael
domácí zvíře: pes (Luka)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama