Chcete koupit hezký dárek pro své blízké? Navštivte novou stránku se skvělými výrobky - webus.cz

Březen 2007

Vanilla Ninja - něco o skupině

31. března 2007 v 15:16 | IchbinTeufelin |  Vanilla Ninja

Vanilla Ninja

Členky:
Lenna Kuurmaa (zpěv, kytara)
Piret Järvis (zpěv, kytara)
Katrin Siska (zpěv, klávesy)
Datum založení: 2002
Vanilla Ninja je dívčí skupina, pocházející z Estonska. Založilo ji roku 2002 kvarteto Lenna Kuurmaa, Katrin Siska a Piret Jarvis a Maarja Kivi. (Tu o dva roky později nahradila Triinu Kivilaan. Triinu se ale v prosinci 2005 vydává na sólovou dráhu a skupina pokračuje ve třech.)

Jejich debutové album Vanilla Ninja, obsahující písně jak v rodném jazyce, tak v angličtině, se v Estonsku vyšplhalo až na samý vrchol. Po tomto úspěchu se skupina rozhodne zaútočit na německy mluvící země - Rakousko, Německo a Švýcarsko, se singlem "Not Enought". Ten se dostává mezi dvacet nejlepších a vysílá ho i populární televizní stanice Viva.

V červnu 2004 vychází jejich druhá deska Traces of Sadness, která kromě "Not Enought" obsahuje například "Don't Go Too Fast" či "When The Indians Cry"(jejich první baladický song vůbec).

V listopadu vydávají nový singl "Blue Tatoo" a poté vyrážejí na turné po Asii. Získávají si nové fanoušky mj. v Japonsku, Číně a Malajsii.
Březen 2005 je ve znamení písně "I Know" a alba Blue Tatoo, které vychází o dva týdny později.

Koncem roku, po neshodách s nahrávací společností Bros Music, Vanilla Ninja přechází k EMI. Pod jejich ochrannými křídly, pracuje na novém, v pořadí již čtvrtém albu. Mezitím se ale na trhu objeví singl "Megamix" a CD "Best of", kterou vydalo jejich minulé vydavatelství. Skupina se od singlu i desky distancuje a vzkáže fanouškům, ať je nekupují ("Megamix" i "Best of" nakonec propadne ve všech zemích).

V dubnu 2006 vychází singl "Dangerzone", který je o pár týdnů později následován celým albem Love is War.

Sugababes - něco o skupině

31. března 2007 v 15:15 | IchbinTeufelin |  Sugababes

Sugababes

Členky:
Heidi Range
Amelle Berrabah
Keisha Buchanan
Datum založení: 1998
Sugababes je dívčí skupina, založená roku 1998 v Londýně. Tvoří ji trojice Heidi Range, Amelle Berrabah a Keisha Buchanan. Posledně jmenovaná je jako jediná členkou skupiny už od samého počátku.

Poslední tři vydaná alba Angels with Dirty Faces (2002), Three (2003) a Taller in More ways (2005) získala ve Velké Británii platinovou desku.

Sugababes jsou také vítězkami Brit Award pro "Nejlepší britský taneční počin"(2003) a získaly dvě nominace pro "Nejlepší britský singl" -Overload (2001) a Push The Button (2006)

Rammstein - něco o skupině

31. března 2007 v 15:12 | IchbinTeufelin |  Rammstein

Rammstein

Členové:
Till Lindemann (zpěv)
Paul Landers (kytara)
Richard Kruspe (kytara)
Oliver Riedel (baskytara)
Christian Flake Lorenz (klávesy)
Christoph Doom Schneider (bicí)
Album Reise, Reise z roku 2004 posunulo Rammstein zase o kousek dál. Jako vždy šokují (hned úvodní singl Mein Teil je "love song" o kanibalovi, který snědl penis svého milence s jeho souhlasem), ale také experimentují se svou hudbou. Rammstein nemají ve své kategorii konkurenci.

Po obrovském globálním úspěchu alba Reise, Reise se Rammstein vrátili v plné síle a vydavaji Rosenrot (2005), Prvnímu singl "Benzin", doprovází skvělý videoklip.


Senna - malé info

30. března 2007 v 14:05 | IchbinTeufelin |  Monrose
Jméno: Senna Guemmour (27)
Datum narození: 28.12.1979 v Frankfurtu
Znamení: Kozoroh
Národnost: německá
Bydliště: Frankfurt
Motto: "Hart Süße" (tvrdá sladkost)

Mandy - malé info

30. března 2007 v 14:03 | IchbinTeufelin |  Monrose
Jméno: Mandy Capristo (17)
Datum narození: 21.3.1990 v Mannheimu
Znamení: Beran
Národnost: německá (napůl italská)
Bydliště: Bürstadt (u Darmstadtu)
Povolání: žákyně
Hobby: fotografování

Bahar - malé info

30. března 2007 v 14:03 | IchbinTeufelin |  Monrose
Jméno: Bahar Kizil (18)
Datum narození: 5.10.1988 v Freiburgu
Znamení: Váhy
Národnost: německá
Bydliště: Freiburg
Povolání: žákyně
Hobby: muzika, tanec, Taekwondo

Justin Timberlake - životopis

29. března 2007 v 13:27 | IchbinTeufelin |  Justin Timberlake

Justin Timberlake

  • zpěvák

Datum narození: 31. 1. 1981
Místo narození: Memphis, Tennessee, USA
Znamení: Vodnář
Člen skupiny: *N Sync (bývalý člen)
Justin se narodil a vyrůstal v Memphis v Tennessee. Od malička se mu zalíbilo zpívání a tancování. Svou první soutěž "Dance Like New Kids On The Block", vyhrál jako malé dítě. Poprvé se v televizi objevil v jedenácti letech v show pro mladé talenty "Star Search", kde zpíval country music.

Obrovský zlom ve své kariéře přišel v roce 1992, když mu byla nabídnuta šance pravidelně vystupovat v Disneyově "Mickey Mouse Club". Po dvou letech vystupováni dokázal jako umělec velmi dobře zapůsobit. V pořadu se potkal s budoucím spolupracovníkem z *NSync Joshua Scottem Chasezem a popovými princeznami Christinou Aguilerou a Britney Spears.

Po ukončení vystupování v Mickey Mouse Clubu se po naléhání Chrise Kirkpatricka připojil k nové chlapecké skupině. Společně tedy s Kirkpatrickem, Chasezem, Joey Fatonem a Lance Bassem vytvořili skupinu *NSync. Po značných úspěších v zahraničí se koncem devadesátých let podařilo *NSync prorazit i v amerických hitparádách s veleúspěšným albem "Strings Attached and Celebrity".

V přímém souboji s Backstreet Boys byl *NSync mnohem více dynamickou skupinou mladých zpěváků. Což skupině pomohlo dosáhnout neobyčejných úspěchů v prodeji nosičů a mnoha ocenění. Přestože byl Justin nejmladším členem skupiny stal se nejvýraznější a brzy vůdčí osobností, která měla obzvláštní nadání na zpěv a tanec.

K obrovskému růstu jeho popularity mu velmi pomohl románek s mladou popovou královnou Britney Spears. V jednu dobu se pár objevoval ve všech světových médií a byl nazýván královským párem popu. Ačkoliv jejich vztah dlouho nevydržel, popularita obou se díky jejich vztahu drží dodnes.

V současné době se Justin rozhodl pro sólovou kariéru, je připraven získat nové fanoušky s jeho prvním sólovým albem "Justified". Justin má také vlastní organizaci "Justin Timberlake Foundation" pro podporu výuky hudby na školách.

Eminem - životopis

29. března 2007 v 13:27 | IchbinTeufelin |  Eminem

Eminem

  • zpěvák

Datum narození: 17. 10. 1972
Místo narození: Kansas City, Missouri, USA
Znamení: Váhy
Člen skupiny: D12
Eminem se vlastním jménem jmenuje Marshall Bruce Mathers III. Dětství neměl příliš šťastné, žil sám s mámou a mladším bratrem, tátu nikdy neviděl. Velmi často se stěhovali mezi Kansas City a Detroitem, měnil školy, a tak se velmi těžce seznamoval s novými kamarády. Ve dvanácti letech se nakonec s matkou usadili ve Warren v Michiganu. Již v mládí se stal fanouškem rapu a ve čtrnácti letech se mu začal věnovat. Ačkoli nedokončil střední školu a vystřídal několik různých prací, snažil se maximálně soustředit na hudbu.

25.12.1995 se mu a jeho přítelkyni Kim Mathers narodila dcera Hillie Jade Scott. V roce 1996 vydal své debutové nezávislé album "Infinite", které se setkalo s malou odezvou. Po vystoupení v soutěži freestyle rap v Los Angeleském rádiu, získal pozornost silného hráče na poli hudby Dr.Dre, který mu pomohl s jeho úspěšným albem "The Slim Shady EP". Kontroverzní povaha jeho textů a vystupování si za krátkou dobu našly řadu příznivců. Přestože je rap doménou černošských zpěváků, dokázal se jako jeden z mála bělochů v tomto pěveckém směru velmi dobře prosadit.

Své třetí album "The Slim Shady LP" vydal 23.2.1999, bylo založeno na veleúspěšném singlu "My Name Is,". Album se během krátké doby stalo jedním z nejprodávanějších a získal za ně dvě ocenění Grammy pro nejlepší rapové album a nejlepší rapový sólový výkon "My Name Is,".

S jeho čtvrtým albem (druhým komerčním) "The Marshall Mathers LP" (2000) získal podobné úspěchy jako s předchozím. Během prvního týdne od vydání se prodalo kolem 2 miliónů nahrávek a stalo se tak nejrychleji prodávaným rapovým albem v historii. Kritikové vesměs album pochvalovali díky jeho ironii, ostrosti a kousavosti, ale díky svému obsahu vyvolalo mnoho debat, jelikož obsahuje mnoho obrazového násilí a protihomosexuálních nadávek. Eminem si dělá legraci téměř ze všeho a nezdráhá si dělat legraci z popových hvězd typu Britney Spears a Christiny Aguilery.

Sdružení homosexuálů a lesbiček proti pomluvě (GLAAD) protestovali proti podpoře Eminema hudební stanicí MTV, při předávání ceny MTV Music Awards v roce 2000. Za svůj singl "The Real Slim Shady" získal ocenění MTV pro nejlepší videoklip roku a nejlepší mužské video. Stejně jako za minulé album získal cenu Gramy pro nejlepší rapové album a nejlepší rapový sólový výkon "The Real Slim Shady". Eminem na sebe opět upozornil v roce 2002 dalším kontroverzním albem "The Eminem Show", za účelem zmařit pokusy internetových pirátů, distribuoval toto album zdarma. Také stejný rok debutoval v Hollywoodském filmu "8 Mile".

Tento kontroverzní rapper má velmi bouřlivý život, několikrát byl zatčen za několik potyček a nošení zbraní. V září 1999 ho jeho matka Debbie Mathers-Briggs zažalovala o 10 milionů dolarů, za to že ji pomluvil na albu "The Slim Shady LP" naznačil, že byla narkomanka. Přesto navrhla, že se spokojí s dvěmi milióny dolarů, Eminem však odmítl dohodu a rozhodl se pro soud.
Také měl bouřlivý život se svou manželkou Kim Mathers, s níž se oženil v roce 1999, ale žili spolu mnoho let předtím. Kim se stala předmětem několika jeho písní včetně songu "Kim", který mezi nimi vytvořil velké pře. V červnu 2000 byla Kim hospitalizována po pokusu o sebevraždu. O měsíc později podal Eminem návrh na rozvod, ale Kim požadovala 10 miliónů dolarů a plnou péči o své dítě Hailie Jade Scott. Po dohodě nakonec přistoupil na požadavek přenechat péči dcery na Kim, ačkoliv tvrdil, že jeho dcera je pro něj nejdůležitější na světě.

Kohoutí zápas

28. března 2007 v 17:19 | IchbinTeufelin |  Trapasy 3. stupně
Jednou v létě jsme se s kámoškama a i s kámošema jeli koupat na písák. Hned jak jsme tam přijeli, uviděla jsem fakt megakrásnýho kluka. No jsem blondýna a on prej na ně letí, no tak jsem si řekla, že mám obrovskou kliku. Kamarádka mi zrovna natírala záda opalovacím krémem, když ke mně přišel a zeptal se mě, jestli si s nima nejdu házet talířem. Já řekla, že jo. Mělo to ale háček - oni mysleli ve vodě! Hned jak mě tam strčili, se mi vyhrnuly plavky a já si toho nevšimla. Honza (to je ten kluk) se za mě hned postavil, aby mě neviděli ostatní, a pak mi je sám narovnal. No já jsem zrudla, ale pořádně! Jenže to nebylo všechno: pak si vymysleli, že budou hrát kohoutí zápasy. No Honza mě násilím vysadil na záda… no a hra mohla začít. Jen kdyby se mi nechtělo tak na WC! No jak jsem strčila do Pavly, nějak mi povolily svaly a já si ucvrkla! Honza dělal, že nic, ale pochybuju, že to necejtil, i když jsme byli ve vodě. Po nějakém čase mi to taky přiznal, že jo - a hned se zeptal, jestli s ním nechci chodit! Byl to megatrapas, ale všechno zlé je k něčemu dobré, ne? :)))
Klikařka
Zdroj: Bravo

Red Hot Chili Peppers - něco o skupině

28. března 2007 v 16:47 | IchbinTeufelin |  Red Hot Chili Peppers

Red Hot Chili Peppers


Členové:
Anthony Kiedis (zpěv)
John Frusciante (kytara)
Flea Michael Balzary (baskytara)
Chad Smith (bicí)
Datum založení: 1983
Americká rocková skupina z L. A., existující od r. 1983. Originální eklektické spojení hip hopu, funku a heavy metalu. Původní jádro působilo ve skupině Anthym, J. Irons a H Slowak, poté jistý čas pokračovali ve sk. What Is This? (Kiedis, Flea i Smith jsou ročník 1962.)

Na albu "Red Hot Chilli Peppers" (1984) ještě hráli J. Sherman a C. Martinez (ten poté pokračuje se sk. Anthym). Úspěch se dostavuje až s albem "The Uplift Mofo Party Plan" (1988) a hitem Fight Like A Brave. V červnu 1988 ale H. Slowak umírá (předávkování heroinem) a odchází též J. Irons. Novými členy se stali J. Frusciante a Ch. Smith. V tomto roce vychází 5-písňové EP Abbey Road (na zn. EMI - Capitol).

Velký úspěch sklízí alba "Mother´s Milk" (1989) a "Blood Sugar Sex Magic Blood Sugar Sex Magic Blood Sugar Sex Magic" (1991). Desku "Blood Sugar Sex Magic" produkoval Rick Rubin a obsahovala i několik hitových singlů (např. Under The Bridge). V r. 1992 byl Frusciante nahrazen A. Marshallem a ten v r. 1993 J. Tobiasem. I toho zakrátko vystřídal Dave Navarro (ze sk. Jane´s Addiction).

Na přelomu r. 1995/96 se Flea a Smith objevují v "bokovce" Thermidor - spolu s kytaristy Stonem Gossardem (Pearl Jam) a Robbiem Allenem. V r. 1997 hrají Navarro a Smith ve vedlejším projektu Spread. V r. 1998 se ke kytaře vrací Frusciante.

V roce 2004 vydává tato legendární kalifornská kapela živé dvojalbum Live In Hyde Park. Je to první koncertní záznam na CD. Album bylo natočeno během tří červnových koncertů v londýnském Hyde Parku o které byl obrovský zájem. Na CD najdete novinky Rolling Sly Stone a Leverage Of Space a největší hity RHCP.

http://tokiohotttelacka.blog.cz (1.spřátelený)

28. března 2007 v 16:16 | IchbinTeufelin |  Spřátelené blogy
Můj nejoblíbenější blog o TH... Takže, pokud jste fans, tak se na něj určitě běžte podívat, protože je fakt skvělej!!! http://tokiohotttelacka.blog.cz


Robbie Williams - Rock DJ

28. března 2007 v 14:38 | IchbinTeufelin |  MP3

Robbie Williams - Rock DJ