Chcete koupit hezký dárek pro své blízké? Navštivte novou stránku se skvělými výrobky - webus.cz

Duben 2007

Melody Thornton - životopis

18. dubna 2007 v 21:54 | IchbinTeufelin |  Pussycat Dolls

Melody Thornton

  • zpěvačka

Datum narození: 28. 9. 1984
Místo narození: Phoenix, Arizona, USA
Znamení: Váhy
Melody má užasný hlasový rozsah po své mexické babičce ,která byla zpěvačka a její afroamerický dědeček byl bluesový kytarista.Ještě před Pussycat Dolls doprovázela řadu zpěváků a zpěvaček.Než se PCD proslavili doprovázeli Christinu Aguileru v Mtv Diary kde je poprvé Melody oběvila.Jejich vystoupení se jí natolik líbilo ,že si ho nahrála a přehrávala pořád dokola.Až jednou se Melody dozvěděla že PCD shání členy neváhala ani minutu a vydala se na konkurz.
Oblíbená písnička z desky: Bite the Dust

Jessica Sutta - životopis

18. dubna 2007 v 21:53 | IchbinTeufelin |  Pussycat Dolls

Jessica Sutta

  • zpěvačka

Datum narození: 15. 5. 1982
Místo narození: Miami, Florida, USA
Znamení: Býk
Jessica se od čtrnácti věnuje tanci. Chodila do taneční školy kde jí natolik uchvátil balet že se mu začala věnovat, ale po zranění se soustředila na divadlo. A po několika měsících se vrátila zase k tanci.Vystupovala v několika filmech a do Pussycat Dolls se dostala díky tomu, že byla včas na správném místě. Když byla na taneční zkoušce, všiml si jí zakladatel PCD Robin Antin.
Oblíbená písnička z desky: Hot Stuff

Kimberly Wyatt - životopis

18. dubna 2007 v 21:52 | IchbinTeufelin |  Pussycat Dolls

Kimberly Wyatt

  • zpěvačka

Datum narození: 4. 2. 1982
Místo narození: Warrensburg, Missouri, USA
Znamení: Vodnář
Od sedmi let tancovala a od čtrnácti si tak přivydělávala na studie. V 17 dokončila studium a odstěhovala se do Las Vegas, kde chodila na různé konkurzy. Tancovala na zaoceánských parnících a v kasínech. Potom se přestěhovala do L.A. a objevila se v klipu Nicka Lacheye, kde na ní narazila Robin Antin.
Oblíbená písnička z desky: Stickwitu

Ashley Roberts - životopis

18. dubna 2007 v 21:52 | IchbinTeufelin |  Pussycat Dolls

Ashley Roberts

  • zpěvačka, tanečnice, modelka

Datum narození: 14. 9. 1982
Místo narození: Phoenix, Arizona, USA
Znamení: Panna
Už od 3 let se věnuje tanci a do 10-ti let zpěvu. Její táta byl bubeník a dealer aut, mamka je instruktorka Pilates. Před 4 roky se přestěhovala do L.A., kde studovala moderní tanec. Ashley je také profesionální modelka, předváděla na módních molech společně s Rihannou a Kate Moss. Objevila se v reklamách a nejvíce se proslavila, když se stala členkou The Pussycat Dolls.

Školní vtipy

17. dubna 2007 v 19:08 | IchbinTeufelin |  Vtipy
  • Na školním výletě přespává třída před víkend v tělocvičně. Učitel v pátek večer rozmístí slečny na jeden konec a chlapce na druhý, uprostřed nakreslí čáru a říká: "Za každé překročení této čáry účtuji deset korun!" A jeden z kluků se zeptá: "A prodáváte permanentky?"
  • Do školy přijde inspektor. Ptá se jednoho žáka, jestli ví, proč je osa globusu nakřivo. Žák v rozpacích odpoví, že on to neudělal. Inspektor vyzve tedy učitele, aby to žákům vysvětlil. Učitel zrudne a praví: "Opravdu je to tak, pane inspektore, dostali jsme ten globus takhle už z obchodu." Inspektor pak vypráví celou záležitost řediteli. Ten vybuchne: "Stokrát jsem tomu učiteli říkal, aby školní pomůcky nenakupoval v tom vetešnictví!"
  • "Tati, zítra bude ve škole třídní schůzka, na kterou musíš jít, ale bude jen pro vybrané studenty," povídá syn otci. A ten na to: "Tomu nerozumím, o co jde - a kdo tam všechno bude?" A syn opatrně vysvětluje: "No, moje třídní a ty..."
  • Učitel matematiky se ptá žáka: "Kdybys měl sedm jablíček a já tě o dvě prosil, kolik by ti jich zůstalo?" Žák se na něj nenávistně podívá a chladně odpoví: "Pořád sedm!"
  • Při hodině tělocviku žáci leží na zádech a s nohama nahoře napodobují jízdu na kole. "A proč ty se flákáš a necvičíš s ostatními?!" ptá se učitel rozčileně jednoho žáka. "Protože já teď zrovna jedu z kopce."
  • Rozhovor učitele a žáka: "Laskavě mi vysvětli, proč jsi opět přišel pozdě do školy?" "Protože jsem opět vyšel pozdě z domu." "A proč jsi tedy nevyšel o něco dřív?" "Protože už bylo pozdě, abych stíhal vyjít dřív."Black Eyed Peas - Sexy

11. dubna 2007 v 20:41 | IchbinTeufelin |  MP3

Black Eyed Peas - Sexy


Latin rock

11. dubna 2007 v 20:39 | IchbinTeufelin |  Hudební styly

Latin rock

Latin rock, také latinský rock, je hudební styl, kde dochází k prolínání elementů rockové hudby a latinskoamerických rytmů či tónů. Z rockové hudby známé instrumenty jsou doplňovány různými instrumenty z oblasti perkusí, ale také doprovodem piána jak je známé ze stylů son cubano nebo merengue.
Latinský rock jako hudební styl byl založen koncem 1969 hudebníkem Santanou s jeho skupinou, který ho proslavil na celém světě. Od konce 90. let 20. století se latinský rock opět dostává do popředí zájmu, k čemuž přispěli mimo jiné i interpreti jako Ricky Martin, který vnesl do tohoto stylu i popové elementy.

Rock

11. dubna 2007 v 20:39 | IchbinTeufelin |  Hudební styly

Rock

Rock je souhrnný pojem pro mnoho hudebních žánrů s kořeny v 50. letech minulého století, které se vyvinuly z Rock and rollu. Často se používá i jako zkratka pro Rock and roll. Jako nástroje se nejčastěji používají kytara, baskytara a bicí, ale mohou se objevit i varhany, piáno nebo Syntezátor.
Rock and roll vyšel z černošského rhythm and blues a bělošského country and western a rocková hudba vychází z těchto kořenů - ale v průběhu svého vývoje byla ovlivněna i jazzem, vážnou neboli klasickou hudbou, minimalismem, folkem, populární hudbou, elektronickou taneční hudbou i vlivy celé řady subkulturně-hudebních žánrů, jako je punk či metal.
Rock je výrazný směr populární hudby a byl jednou z hlavních součástí popkultury konce 20. století. Typické rysy rockové hudby jsou především zpěv, použití elektrických kytar a výrazný rytmus (používají se bicí). Rocková hudba může obsahovat i jakékoliv ostatní hudební nástroje, pokud je jejich zvuk elektronicky zesílen a často i elektronicky modifikován. Na druhou stranu, většina čistě elektronických zvuků, které se v rockové hudbě používají, je tradičně analogového původu. Rockové kapely projevovaly už zhruba od 60. let 20. století největší hudební eklekticismus ze všech hudebních směrů, a vždycky se našli muzikanti, kteří prakticky jakákoliv pevná a neporušitelná pravidla tohoto žánru dokázali porušit.
Rockovou hudbu mohou interpretovat jakýmkoliv způsobem sdružení muzikanti, ale základní tvůrčí jednotkou tohoto žánru je obvykle rocková kapela, která do této hudby vnáší prvky soustavné kolektivní činnosti, včetně kolektivní autorské činnosti. Výrazné skladatelské a muzikantské osobnosti vnímané zcela odděleně od svých doprovodných kapel nebo profesionálních muzikantů interpretujících jejich tvorbu se v tomto žánru vyskytují méně často, než u jiných uměleckých forem, i když i toto pravidlo samozřejmě jednotlivé osobnosti dokázaly porušit.
Neoddělitelně je s rockovou hudbou spojen také fenomén vícestopého studiového nahrávání a následné míchání nahrávky a také hlasitá živá produkce, která je mimo rámec možností nezesílených akustických nástrojů.

Naostro

9. dubna 2007 v 0:40 | IchbinTeufelin |  Trapasy 3. stupně
Tahle příhoda se mi stala v pátek, blížil se konec školního roku a venku pařilo sluníčko. Ve čtvrtek večer, než jsem ulehla do své postýlky, jsem si připravila svoje nové šaty, ale jelikož už jsem byla unavená, zalehla jsem a na nic jsem nemyslela. Bohužel jsem si zapomněla natáhnout i budík! Ráno mě vzbudil brácha. Koukla jsem na hodiny a vylítla jsem z postele jako namydlený blesk. Za pět minut mi jel autobus. Navlíkla jsem na sebe šaty, v rychlosti projela zuby kartáčkem, naházela vše do tašky a letěla na zastávku. Když jsem nastoupila do autobusu, s hrůzou jsem zjistila, že nemám kalhotky! A ještě k tomu vypadám jak ňáká stará, vrásčitá a rozcuchaná rachejtle. Jenže tohle nebylo to nejhorší! Všechno jsem řekla mojí kámošce, ale to by nebyla ona, aby něco nepodnikla. Když jsme vystoupily z autobusu na náměstí, zvedla mi šaty! Vidělo to celé náměstí, kde bylo tak 80 lidí (i můj idol). Celá jsem zrudla a snažila se stáhnout si šaty, ale kámoška je nechtěla pustit! Nakonec jsem jí je vytrhla a zdrhla do školy. Tam mi naštěstí jedna holka půjčila trenky, co nosila na tělák. Sice to k těm šatům nebylo ono, ale neměla jsem na vybranou. I tak už bylo pozdě, jelikož můj příběh znala celá škola! A nejen škola, ale jedna paní tenhle můj trapásek vyzvonila i u nás doma. Ale proběhlo to dobře - mamka se mohla zbláznit smíchy. Od té doby, si vždy večer nezapomenu připravit kalhotky!

Anonymka

Zdroj: Bravo