Chcete koupit hezký dárek pro své blízké? Navštivte novou stránku se skvělými výrobky - webus.cz

30 Seconds to Mars - něco o nich

10. července 2007 v 0:46 | IchbinTeufelin |  30 Seconds to Mars
Kapela vznikla v roce 1998 díky Jaredu Letovi (zpěv, kytara) a jeho bratrovi Shannonovi (bubny) v jižní Californii. 30 Seconds to Mars začali pouze jako rodinný projekt - později se k nim připojil Matt Wachter (kytarová basa), v kapele se točilo několik kytarystů (jako Kevin Drake nebo Sono Bixler) nakonec kapelu doplnil klávesista Tomo Milicevic. Ačkoli je Jared Leto hollywoodským hercem, nevyužívá to k prosazování kapely, doopravdy kapela nechce využívat Jaredovi slávy k zviditelnění.
Jejichprvníalbum 30 Seconds to Mars bylo produkováno Bobem Erzinem (Pink floyd, KISS), vydali ho v roce 2002, mělo dobrou kritiku, ale prodalo se ho jenom kolem 100 000 kusů.
Druhéalbum "A beatifil lie" - na něj kapela vynaložila hodně úsilí, procestovala 4 jiné kontinenty, zahrnující 5 různých zemí, kvůli perfektnímu zvuku, a zároveň dovolovala Jaredovi jeho filmovou kariéru. Album bylo vydáno v roce 2005 (30 srpen) produkoval ho Josh Abraham (pracoval například s Velvet nebo Linkin Park). Protože A beatiful lie bylo vyzrazeno 5 měsíců před vydáním, kapela se rozhodla přidat 2 bonusové songy - Battle of one a Hunter.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama