Chcete koupit hezký dárek pro své blízké? Navštivte novou stránku se skvělými výrobky - webus.cz

Rozhovor s Kelly - Bravo č. 14/2007

14. července 2007 v 16:55 | IchbinTeufelin |  Kelly Clarkson

,,Někdy mluvím sprostě jako dlaždič!"

Kelly Clarkson je superstar. V soukromí má ale ráda svůj klid, namá žádné bodyguardy, setkává se s fanoušky, ujíždí na čokoládě a čeká na toho pravého...

Profesionálně se jí daří. Její druhé album ,,Breakaway" mělo ohromný úspěch. Teď stojí na startovní čáře její nové CD ,,My December". Jaká je Kelly (25) v soukromí? V rozhovoru mluví otevřeně o svém vztahu k mužům, slabostech a svém velkém snu...

Bravo: Jak se vyrovnáváš s humbukem kolem své osoby?

Kelly: Naštěstí nebydlím v L.A., ale na dost odlehlém místě v Texasu, kde mám klid, protože tady moji slávu nikdo neřeší. V L.A. to už je horší, fotografové jsou děsně vlezlí, vlezou za vámi úplně všude! Dosud jsem je ale vždycky převezla! :-)

Bravo: Máš ochranku?

Kelly: Ne, v doprovodu nějaké metrákové gorily bych byla zbytečně nápadná. A zatím se dokážu ohlídat sama.

Bravo: I když tě otravují fanoušci na ulici?

Kelly: Zatím s tím nemám problém. Když mě na ulici někdo pozná, klidně s ním prohodím pár vět.

Bravo: Najdeš si čas na rande?

Kelly: Teď zrovna ne, ale je to moje vina. Kdybych o to stála, čas by se určitě našel. Teď je pro mě na prvním místě kariéra. Na lásku bude čas později. Můj poslední přítel (Graham Colton, 25 - pozn. red.) byl skvělý partner, takového bych si jednou představovala pro život. Bohužel jsme se poznali v nevhodnou dobu. Vztah se musí pěstovat, musí na něj být čas.

Bravo: Jaký by měl být tvůj pravý?

Kelly: Musí být spontánní a umět mě rozesmát. Nesmí brát život ani sebe příliš vážně. To, jak vypadá, není vůbec důležité.

Bravo: Jsi spokojená se svou postavou?

Kelly: Narážíte na to, že nejsem vychrtlá modelka? No jo, pro Ameriku jsem trochu moc oplácaná. Ale to mě netrápí. Na turné mám takové vypětí, že je sedm kilo dole jedna dvě. Ale když jsem doma, tak to je blbý, honí mě mlsná, každou chvilku si zobnu sušenku nebo kousek čokolády... Ale zase - proč bych si to měla odpírat, že?

Bravo: Nechala by sis udělat plastickou operaci?

Kelly: Vím, že nejsem žádná kráska, ale jsem se sebou celkem spokojená. A operace bych se bála. Mám panickou hrůzu z injekcí a při představě, že se do mě zařezává skalpel se mi dělá špatně. Ale zase když je k tomu pádný důvod, tak proti plastice nic nemám.

Bravo: Co ty a móda?

Kelly: Moc to neřeším. Docela ráda se přehrabuju v sekáči.

Bravo: Co na tobě by fanoušky překvapilo?

Kelly: No, asi nevědí, že někdy mluvím sprostě jako dlaždič. Ale dokážu se krotit. Na veřejnosti a před dětma si dávám pozor. :-)

Bravo: Má superstar jako ty vůbec ještě nějaké sny?

Kelly: Jasně že jo! Jednou bych chtěla mít hezké manželství! Takové, co vydrží navěky! Rozvod by byl pro mě katastrofa. Věřím, že i dnes to může fungovat!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Máš radši slanej nebo sladkej popcorn?

slanej...
sladkej...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama