Chcete koupit hezký dárek pro své blízké? Navštivte novou stránku se skvělými výrobky - webus.cz

Srpen 2007

Plakát Jessicy

30. srpna 2007 v 1:22 | IchbinTeufelin
Obrázek “http://www.bravo.de/online/bildDB/46699_642.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Zdroj: německý Bravo

Plakát Enriqueho

30. srpna 2007 v 1:21 | IchbinTeufelin |  Enrique Iglesias


Zdroj: německý Bravo

Plakát Mandy

30. srpna 2007 v 1:19 | IchbinTeufelin |  Monrose


Zdroj: německý Bravo

Plakát Fall Out Boy

30. srpna 2007 v 1:17 | IchbinTeufelin |  Fall Out Boy


Zdroj: německý Bravo

Plakát 50 Centa

30. srpna 2007 v 1:16 | IchbinTeufelin |  50 Cent


Zdroj: německý Bravo

Avril má zajímavý řasy

29. srpna 2007 v 13:01 | IchbinTeufelin |  Avril Lavigne
Na těhle fotkách má Avril fakt zvláštní řasy...Anoanoano, to je ono *47*Řekla bych, že jsou nalepovací Anoanoano, to je ono *47*
Pěknej dort Anoanoano, to je ono *47*

Fergie: ,,Nešťastná láska je peklo!"

29. srpna 2007 v 1:31 | IchbinTeufelin |  Fergie

Song ,,Big girls don´t cry" vítězně dobývá hitparády. Jenomže v superhitu se skrývá smutné tajemství Fergie: hořký konec jejií první velké lásky!

Ať jako frontmanku Black Eyed Peas nebo sólo, jako herečku, zpěvačku nebo modelku - všichni chtějí vysmátou Fergir (32)! Dosud ale jen málokdo tušil, že text jejího nového songu se zakládá na skutečné události! Protože ona velká holka, která v citlivé písničce bojuje s hořkýmui slzamiu, je samotná Fergie! V ,,Big girls don´t cry" zpracovala rozchod se svou první velkou láskou.
,,Byly to hodně špatné časy. Žila jsem tehdy se svou mámou, pobírala podporu v nezaměstnanosti a do toho tenhle nepovedený vztah!" - zpovídá se otevřeně. Fergie se zmítala mezi mužem, kterého tolik milovala a mizerným životem, který s ním vedla. Nakonec už neviděla jiné východisko - a s těžkým srdcem se s ním rozešla. Následky byly katastrofální: Fergie se propadla do depresí, trpěla poruchou příjmu potravy, utíkala k drogám. Propadla se na dno - dokud ji nezachránila muzika. ,,Promlouvala jsem s Bohem. Šlo o důležité rozhodnutí: jestli to takhle povedu dál a promarním svůj jedinečný talent, anebo se vzchopím a vydám se jinou cestou... A tak jsem se do toho zakousla, sešla se s producentem a udělala první song." Muzika jako terapie - a jako deníček:,,Moje songy jsou otevřenou knihou o mně, o nejtěžších sedmi letech mého života: vztah, boje, které jsem vedla sama se sebou. To všechno se doopravdy stalo." Milostné peklo se svým expřítelem mezitím už Fergie překonala. A povedlo se jí ještě víc: Je znovu zamilovaná, zasnoubená, šťastná - s hercem Joshem Duhamelem (34, kterého můžeme vidět jako seržanta Lennoxe v ,,Transformerech"). Už žádné nekonečné diskuze ani žárlivost - Fergie se na Joshe ráda kouká dokoncxe i při jeho filmových polibcích.,,Asi to zní legračně, ale já mám ty scény vážně ráda a bavím se u toho. Když jsem od něj na míle daleko, cítím se líp, když vidím, že líbá jiné ženy. Připomíná mi to naše společné polibky a hned vím, že se mám na co těšit, až se vrátím domů." Happy end pro Fergie - velká holka přestala plakat...

>> moje poznámka: tuhle písničku jsem si oblíbila hned na první poslech a hned se stala mojí oblíbenou...tenhle song se Fergie fakt povedl...
Supeer *1708*

Stacy Ferguson

Ewa Farna: Bude ticho?

29. srpna 2007 v 1:04 | IchbinTeufelin |  Ewa Farna

Ewa Farna: Bude ticho?

Nová image, nový song a samozřejmě i nový videoklip - Ewa se rozhodla vzít podzimní hitparády útokem. Začátkem srpna jste ji mohli potkat v Praze s filmovým štábem - právě ulice Prahy se staly kulisou pro její nový videoklip ,,Ticho". ,,Na natáčení klipu jsem vstávala ve tři ráno, protože jsem musela ve čtyři vyjíždět z domova. Cesta mi ale utekla, protože jsem ji prospala. Už v osm ráno jsem byla v kadeřnictví, kde mě nalíčili a učesali. Klip jsme točili nejdřív ve městě." A o čem klip vlastně je? ,,Písnička je o tom, že už si tak úplně nerozumím se všema lidma, že mě berou už trošku jinak a mezi náma je ,ticha čím dál víc´. Klip je o tom, že chodím sama v ulicích, a i když je kolem mě dav, tak já se přesto cítím pořád sama... Na konci klipu pak blbnu na koncertě s kapelou." A prožívá stejné ticho Ewa i v soukromí? ,,Cítím, že opravdu toho ticha mezi náma je čím dál víc...mezi kamarádama...některýma. Protože mám teď hodně práce, nevídáme se tak často, tak to občas cítím, že se trošku vzdalujeme. Ale doufám, že to tak není se všema... Snažím se s nima proto udržovat kontakt - na cestách píšu SMSky nebo pak kecáme na ICQ. Věřím a chci touhle písničkou lidi přimět přemýšlet o tom, aby tohohle ,Ticha´ bylo mezi náma míň." Druhá deska Ewy Farne vychází 8.10.2007 a jmenuje se stejně jako první singl - ,,Ticho".

Rihanna: Jsem děsný nemehlo!

26. srpna 2007 v 12:28 | IchbinTeufelin |  Rihanna

Jsem děsný nemehlo!

Šok! Megahvězda Rihanna (19) chodí o berlích! Má zraněnou pravou nohu! Co se jí stalo? To Bravu prozradila v následujícím interview...

BRAVO: Zrovna ses vrátila z dovolené. Jaká byla?

Rihanna: Byla jsem s pěti přáteli čtyři dny v Mexiku. Bylo tam nádherně! Bohužel jsem si hned první den přivodilo docela blbej úraz.

BRAVO: Co se stalo?

Rihanna: Narazila jsem na židli, jsem děsnej nešika! Takový věci se mi stávají často. Tentokrát to bylo ale tak neštˇastný, že jsem si zlomila čtvrtý prst na noze.

BRAVO: To je asi dost bolestivé zranění, že?

Rihanna: A jak! Bylo to hrozný! V prvních chvílích byla ta bolest opravdu nesnesitelná! Ihned jsme sice zavolali sanitku, ale trvalo poměrně dlouho, než přijela.

BRAVO: A co se dělo pak?

Rihanna: Odvezli mě do nemocnice, doktoři mi prst zrentgenovali a bylo jasno - je zlomený! Obvázali mi ho a dostala jsem berle. Budu s nima chodit zhruba dva až tři týdny. To záleží na tom, jak se to bude hojit. Momentálně nemůžu nosit normální boty, což není zrovna módní záležitost!
(smích) A nesmím s tím moc pobíhat - mám odpočívat, co to jde!

BRAVO: Což je při tvém zaměstnání docela těžké...

Rihanna: Přesně tak! Už na tý dovolený to bylo hodně těžký. Zranila jsem se hned první den a chtěla jsem si užívat s kamarádkama, když je vídám tak málo...

BRAVO: A co jste podnikaly?

Rihanna: Řeknu vám to, ale nesmíte to prozradit doktorům.
(úšklebek) Miluju moře, a tak jsme šnorchlovaly. A jednou jsme dokonce plavaly s želvama. Byla to nádhera, vůbec se mi nechtělo domů.

BRAVO: Nechala sis - po vzoru jiných hvězd - pojistit své nohy - třeba jako Jennifer Lopez nechala pojistit svůj slavný zadeček?

Rihanna:
(smích)Ano, opravdu. Moje nohy jsou pojištěný na jeden milion dolarů. Ale tahle stupidní pojistka nezahrnuje zranění prstů. Tomu se říká pech!

BRAVO: A jak teď tedy vypadá tvůj všední den?

Rihanna: Zranění samozřejmě ovlivnilo moje každodenní plány. Všechno je teď docela chaotický. Původně jsem chtěla začít s tanečním tréninkem pro moje světové turné. To se muselo samozřejmě přesunout. Ale i tak pracuju, jak jen to jde. Přece se nenechám tímhle blbým prstem zastavit!

Plakát Nicole

23. srpna 2007 v 2:18 | IchbinTeufelin |  Pussycat Dolls
Obrázek “http://www.bravo.de/online/bildDB/45936_642.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Zdroj: německý Bravo

Plakát Avril

23. srpna 2007 v 2:14 | IchbinTeufelin |  Avril Lavigne


Zdroj: německý Bravo

Best of Xtina

22. srpna 2007 v 2:30 | IchbinTeufelin |  Christina Aguilera
Christina v roce 1999...


Rok 2000...
V roce 2003...


Rok 2002...Fotky Amy #3

22. srpna 2007 v 0:02 | IchbinTeufelin |  Evanescence
Obrázek “http://img.osobnosti.cz/foto/amy-lee/N213846-65343.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://img.osobnosti.cz/foto/amy-lee/N213847-75343.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Tohle miluje...Avril!

15. srpna 2007 v 2:30 | IchbinTeufelin |  Avril Lavigne

Čím ji okouzlil Tobey Maguire, co dělá, když je naštvaná a na čem opravdu ulítává? Čti dál...*1743*

Móda & styl

Na svatbě měla šaty od návrhářky Very Wang a Deryck oblek značky Hugo Boss. Avril prý miluje listování módními časopisy a baví ji zkoušet různé styly, ale nejraději zůstává věrná tomu svému.

Tvrdší muzika

Její oblíbené kapely jsou Goo Goo Dolls, Green Day, Matchbox 20, SUM 41 a The Darkness. Oblíbené cédéčko: Jagged Little Pill od Alanis Morissette.

Filmy

Její nejoblíbenější film je ,,hiphopový" 8 Mile s Eminemem v hlavní roli.

Gamesky

Podle Avrilky neexistuje lepší zábava pro chvíle nudy než prosedět několik hodin u počítačových her.

Herci

Jejím nejmilejším hercem je ,,Spider-Man" Tobey Maguire. Říká o něm, že je inteligentní, zábavný, romantický a zároveň sexy.

Piercing

Miluje zkrášlování těla, sama má naušnice v pupíku a uších...

Tetování a hvězdičky

Na vnitřní straně levého zápěstí má hvězdičku, na pravém zápěstí srdíčko s písmenem D, na levé noze vzadu pod kolenem hvězdu a malou hvězdičku na pravé paži. Občas, než vyrazí na večírek, si nalepí i falešné tetování a pořádně tím poplete okolí Hroznej smích *3*

Stylisté a vizážisté

Na koncertech se Avril samozřejmě nelíčí sama. Pomáhá jí v tom partička vizážistů. Výběr oblečení mají na starosti tři známí stylisté.

Deryck

Jejím manželem se 15. července 2006 stalDeryck Whibley(zpěvák kapely SUM 41)

Oblíbené jídlo

Jednoznačně pizza s olivami. Avril si na ní ale nesmí pochutnávat moc často, protože to nedělá dobře jejímu hlasu.

Policejní akademie

Kdyby nebyla hudebnicí, byla by prý rozhodně super polda v sukních!

Kámošky

Avril si často telefonuje se zpěvačkou Pink. ,,I když nemáme moc času se vídat, vždycky skvěle podrbeme a probereme, co se děje! Pink je jedna z nejleších holek na světě!", říká Avril.

Hudební nástroje

Hraje na kytaru, piano, a když je naštvaná a potřebuje se vymlátit, posadí se za velké bubny Hroznej smích *3*

Daleké země

Jednou z nejoblíbenějších zemí, kde by Avril chtěla jednou žít, je Anglie. Jediné, co jí vadí, je, že v Anglii stále prší Hroznej smích *3*

Fotky z klipu Beweg dein Arsch

15. srpna 2007 v 1:46 | IchbinTeufelin |  LaFee
Některý ty fotky se mi strašně moc líbí... Já tě asi miluju *845* klip je to dobrej a dokonce i té písničce začínám přicházet na chuť... *1743*
na ten klip se můžete mrknout > t a d y <
Obrázek “http://www.bravo.de/online/bildDB/45482_642.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://www.bravo.de/online/bildDB/45481_642.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://www.bravo.de/online/bildDB/45479_642.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://www.bravo.de/online/bildDB/45480_476.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://www.bravo.de/online/bildDB/45478_642.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.