Chcete koupit hezký dárek pro své blízké? Navštivte novou stránku se skvělými výrobky - webus.cz

Rihanna: Jsem děsný nemehlo!

26. srpna 2007 v 12:28 | IchbinTeufelin |  Rihanna

Jsem děsný nemehlo!

Šok! Megahvězda Rihanna (19) chodí o berlích! Má zraněnou pravou nohu! Co se jí stalo? To Bravu prozradila v následujícím interview...

BRAVO: Zrovna ses vrátila z dovolené. Jaká byla?

Rihanna: Byla jsem s pěti přáteli čtyři dny v Mexiku. Bylo tam nádherně! Bohužel jsem si hned první den přivodilo docela blbej úraz.

BRAVO: Co se stalo?

Rihanna: Narazila jsem na židli, jsem děsnej nešika! Takový věci se mi stávají často. Tentokrát to bylo ale tak neštˇastný, že jsem si zlomila čtvrtý prst na noze.

BRAVO: To je asi dost bolestivé zranění, že?

Rihanna: A jak! Bylo to hrozný! V prvních chvílích byla ta bolest opravdu nesnesitelná! Ihned jsme sice zavolali sanitku, ale trvalo poměrně dlouho, než přijela.

BRAVO: A co se dělo pak?

Rihanna: Odvezli mě do nemocnice, doktoři mi prst zrentgenovali a bylo jasno - je zlomený! Obvázali mi ho a dostala jsem berle. Budu s nima chodit zhruba dva až tři týdny. To záleží na tom, jak se to bude hojit. Momentálně nemůžu nosit normální boty, což není zrovna módní záležitost!
(smích) A nesmím s tím moc pobíhat - mám odpočívat, co to jde!

BRAVO: Což je při tvém zaměstnání docela těžké...

Rihanna: Přesně tak! Už na tý dovolený to bylo hodně těžký. Zranila jsem se hned první den a chtěla jsem si užívat s kamarádkama, když je vídám tak málo...

BRAVO: A co jste podnikaly?

Rihanna: Řeknu vám to, ale nesmíte to prozradit doktorům.
(úšklebek) Miluju moře, a tak jsme šnorchlovaly. A jednou jsme dokonce plavaly s želvama. Byla to nádhera, vůbec se mi nechtělo domů.

BRAVO: Nechala sis - po vzoru jiných hvězd - pojistit své nohy - třeba jako Jennifer Lopez nechala pojistit svůj slavný zadeček?

Rihanna:
(smích)Ano, opravdu. Moje nohy jsou pojištěný na jeden milion dolarů. Ale tahle stupidní pojistka nezahrnuje zranění prstů. Tomu se říká pech!

BRAVO: A jak teď tedy vypadá tvůj všední den?

Rihanna: Zranění samozřejmě ovlivnilo moje každodenní plány. Všechno je teď docela chaotický. Původně jsem chtěla začít s tanečním tréninkem pro moje světové turné. To se muselo samozřejmě přesunout. Ale i tak pracuju, jak jen to jde. Přece se nenechám tímhle blbým prstem zastavit!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama