Chcete koupit hezký dárek pro své blízké? Navštivte novou stránku se skvělými výrobky - webus.cz

Září 2007

Trapas Avril

30. září 2007 v 11:26 | IchbinTeufelin |  Avril Lavigne

Pěkné nadělení!

Ještě než jsme se s Deryckem vzali, pořádali jsme často u nás doma divoké mejdany, které se neobešly bez pití, jídla a spousty lidí. Jednou ráno, když všichni odešli, jsem se odporoučela utahaná do naší ložnice. Hned jak jsem otevřela dveře, tak jsem šlápla do nějaké mazlavé, vhlké smradlavé hmoty. Fuj! Nějaké čuně se tam vyzvracelo a nenamáhalo se ten svinčík po sobě ani uklidit! Místo spaní mě čekalo gruntování.

Fotky z Popstars

30. září 2007 v 11:19 | IchbinTeufelin |  Monrose
Bahar...
Mandy...
Senna...Gwen v ČR

30. září 2007 v 1:59 | IchbinTeufelin |  Gwen Stefani
Naposledy byla Gwen Stefani v České republice v roce 1997, když sem zavítala v rámci turné skupiny No Doubt, jejíž členkou tehdy byla. Od té doby vydala dvě desky a nyní se k nám vrací, aby nám předvedla, jak jí to na sólové dráze jde. Vidět ji můžeš 20.října v Sazka Areně v Praze a těšit se můžeš na písničky z obou desek. Bližší info najdeš na www.sazkaarena.cz


HIM - o skupině

30. září 2007 v 1:52 | IchbinTeufelin |  HIM

HIM


Členové:
Ville Hermanni Valo (zpěv, kytara)
Lily Lindy Lazer (kytara)
Mige Amour (baskytara)
Emerson Burton (klávesy)
Gas Lipstick (bicí)
Datum založení: 1995
Skupina HIM je v dnešní době známá po téměř celém světě a poslouchá ji velké množství posluchačů - počínaje teen-agery až po jejich rodičeJ K tomuto úspěchu však vedla dlouhá cesta, která se počala rýsovat již od dětství jejího frontmana - Ville Hermanni Vala.

Ten se narodil do zajímavé a hudebně založené rodiny ve Finsku. Jeho tatínek - Kari Valo - je pravým Finem, který se snažil o rodinu dobře starat, a tak si vydělával mnoha způsoby, které se nám však nemusejí zdát až tak obvyklé - například taxikařením, ale také měl sex-shop, ve kterém Ville nějakou dobu pracoval, než prorazili s HIM. Maminka Anita zase pochází z Drákulovy země a díky ní má Ville jisté kouzlo osobnosti a po ní také zdědil krásu - maminku má na přebalu Dema 666 Ways to Love. Rodiče k němu byli velmi tolerantní, ale také se snažili, aby se formoval správným směrem. Když byl Ville malý, tak měli doma psa, který učil Villeho chodit, ale jakmile se zjistilo, že má Ville na domácí zvířata alergii, tak musel pes pryč. Ville na své dětství vzpomíná moc rád a říká, že už odmala měl moc rád hudbu. Už na škole se seznámil s Lindem a s Migém. Jak říká, tak už tehdy byl Linde velmi uzavřený (ale v dnešní době je to prý ještě horší) a Migé byl už tehdy velký bohém, protože měl velmi tolerantní umělecké rodiče, taky měl prý již v té době problém s hygienou J Spolu chodili na nejrůznější akce a zkoušeli zakládat nejrůznější skupiny. Také se se školou občas podívali do zahraničí a nejradši Ville vzpomíná na výlet do Holandska, kde prý se všichni opili absinthem (ten je ve Finsku zakázaný) a zhulili se. Ville prý občas působil v tolika skupinách, že měl celé odpoledne plná jen zkoušek a nestíhal je, takže musel z některých skupin odejít. Nejvíc vzpomíná na skupinu Blood, kterou založili už tehdy s Migém, ale nakonec ji rozpustili, když měl Migé odejít na vojnu.

Sunrise Avenue: Za kytaristu klávesák

30. září 2007 v 1:51 | IchbinTeufelin |  Sunrise Avenue
Rocková senzace z Finska hlásí změnu! Sunrise Avenue opustil jeden ze zakládajících členů kytarista Janne Karkkainen. Kapela ale dál funguje ve čtyřech. Kytaru totiž obstarává zpěvák Samu Haber a novou tváří se stal klávesák Jukka. Na podzimní turné, které startuje 9.října ve Stockholmu a po třiceti zastávkách skončí 1.prosince v Seinäjoki, kapela najala druhého kytaristu Riku Rajamaaho. Jinak severská čtyřka stihla vydat už dvě reedice svého úspěšného alba ,,On The Way To Wonderland" a v současnosti boduje se svým singlem ,,Heal me".

SMS zdarma na T-Mobile (s registrací na T-Zones)

30. září 2007 v 1:41 | IchbinTeufelin |  SMS zadarmo

Klikni sem...

Pro posílání SMS se musíte nejdřív zaregistrovat na T-Zones....


Ville Valo: Jsem rád sám

29. září 2007 v 12:18 | IchbinTeufelin |  HIM

Frontman HIM romantické songy nejen zpívá, ale taky prožívá...


Finští HIM jsou pořád v kurzu. Právě má kapela nový singl ,,The Kiss Of Dawn" a všechno se zdá být v pořádku, až na zlomené srdce frontmana Villeho. Ten se totiž nedávno rozešel se svojí velkou láskou Jonnou, s kterou byl dokonce zasnoubený. Nové album ,,Venus Doom" tohle těžké období docela dobře odráží, protože je ještě temnější než desky předchozí. A důvod rozchodu? Ville: ,,Život je jako jízda po horský dráze. Byli jsme čtyři roky spolu a chtěl jsem si Jonnu vzít. Jenže to prostě nevyšlo. Kvůli práci jsem byl pořád v jednom kole a pak už to najednou přestalo fungovat, protože jsme se skoro neviděli. Teď mám sice melancholický nálady, je mi smutno, ale prostě se naložím do vany, přečtu si knížku a je mi líp. Jsem docela rád sám." Naštěstí má Ville kámoše z kapely, kteří mu hodně pomáhají. ,,Hudba je teď to jediný, co mě drží nad vodou," říká Ville. I když chce teď nějakou dobu zůstat sám, v lásku věřit nepřestal. Je to zkrátka romantik!


Plakát Sunrise Avenue

26. září 2007 v 16:48 | IchbinTeufelin |  Sunrise Avenue
Obrázek “http://www.bravo.de/online/bildDB/47922_642.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Zdroj: německý Bravo

Plakát Nevada Tan

20. září 2007 v 18:01 | IchbinTeufelin |  Nevada Tan → Panik


Zdroj: německý Bravo

Chester - plakát

20. září 2007 v 18:00 | IchbinTeufelin |  Linkin Park


Zdroj: německý Bravo

Nicol - plakát

20. září 2007 v 17:58 | IchbinTeufelin |  Pussycat Dolls
Obrázek “http://www.bravo.de/online/bildDB/47623_642.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Zdroj: německý Bravo

Rihanna se zamilovala

12. září 2007 v 14:55 | IchbinTeufelin |  Rihanna
Obrázek “http://1.im.cz/super/img/photo/04/13/10-article_v.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Pánové, pokud tajně sníte o sexy zpěvačce Rihanně (19), máme pro vás špatné zprávy! Barbadoská kráska, která v současnosti boří hitparády se svým singlem Umbrella, je totiž zadaná!Zelenookou hvězdu okouzlil jen o dva roky starší herec Shia LeBeouf, který zazářil ve filmovém hitu Transformers.
Nedávno byli spolu přistiženi na večeři v jedné restauraci v Beverly Hills, ale zdroje z jejich okolí tvrdí, že Rihanna s americkým hercem chodí už celé měsíce!
Zpěvačka je i přes své mládí pěkně mazaná, když to dokázala tak dlouho tajit!
Zdroj: super.cz

Fergie - její život

10. září 2007 v 15:54 | IchbinTeufelin |  Fergie
Obrázek “http://www.supermusic.sk/obrazky/63554_fergie_pictures_promo_4_big.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
ZAČÁTKY: Fergie, vlastním jménem Stacy Ann Ferguson, už jako malá vystupovala v různých dětských pořadech a dabovala filmy. Později se svou kolegyní z televize Renee Sands založila skupinu Wild Orchid. V této formaci s nimi působila ještě Stefanie Ridel. Holkám vyšly dvě desky a chystaly se na další. Když byla téměř hotová, oznámilo jim vydavatelství, že o ni nemá zájem, a se skupinou byl konec!
DROGY:Netušila, jak se vypořádat s úspěchem ani s tím, když se rozpadne kapela. Když skupina Wild Orchid skončila, sáhla i tahle holka po drogách: ,,Musela jsem vždycky fungovat jako zpěvačka a nikdy jsem se tomu nebránila. Ale když padla skupina, nedokázala jsem se s tím zklamáním vyrovnat. S drogama to bylo jednodušší. Nejdřív jsem brala extázi, pak krystal." Rapidně tehdy zhubla, což neuniklo jejím rodičům, a tak jí pomohli s odvykáním.
HUDBA:Štěstí stálo při ní! V roce 2000 odešla ze skupiny Black Eyed Peas zpěvačka a náhoda tomu chtěla, že se kluci byli podívat na vystoupení Fergie. Řekli si, že tahle holka není k zahození, a domluvili se s ní na několika společných písničkách. A protože se spolupráce osvědčila, stala se Fergie právoplatným členem skupiny. I když společně vydali desky Elephunk a Monkey Business, snila zpěvačka o sólové desce. Její sen se stal skutečností loni v září, album se jmenuje The Dutchess. S BEP ale nekončí, jen si dává menší pauzičku...
FILMY: Také Fergie je na plátně jako doma. Objevila se v komedii Buď v klidu, loni jsme ji mohli vidět ve filmu Poseidon, kde se objevila v roli zpěvačky Glorie, a zazpívala tři písničky (s jednou jí dokonce pomáhal kolega z BEP, will. i. am.) Štěk dostala i v novém hororovém thrilleru Quentina Tarantina Grindhouse: Auto zaiják. ,,Na něco většího nemám kvůli zpívání čas, ale jednou bych se ráda soustředila jen na hraní a dostala příležitost na hlavní roli."
LÁSKA:Chodí s hercem Joshem Duhamelem, a i když se několikrát propíralo jejich zasnoubení, zpěvačka takové zprávy vyvrací: ,,Je to lež. Pořád se to objevuje na internetu. Nikdy jsem nebyla zasnoubená ani těhotná. Když si přečtu, že jsem v tom, tak se sama sebe ptám: To jsem opravdu tak tlustá? Navíc mi vždycky volá babička a gratuluje mi!"
SEX:Letos v dubnu se v jednom rozhovoru prozradila, že když jí bylo osmnáct, byla co se sexu týče jako utržená ze řetězu. V minulosti posbírala i lesbické zkušenosti. Nechce prozradit, kolik měla mužů, ale netají se tím, že jich málo nebylo.

Pink - její život

10. září 2007 v 15:27 | IchbinTeufelin |  Pink
Pink

ZAČÁTKY: Alecia Beth Moore, jak zní Pink celé jméno, ,,zdědila" lásku k hudbě po svém otci, který hrál na kytaru a zpíval jí písničky. První vlastní hudební zkušenosti sbírala na střední škole ve skupině Middleground, která se bohužel moc neprosadila. Když jí bylo čtrnáct, vystupovala v různých klubech, v šestnácti se chytla tria Choice, s nímž natočila desku, která nikdy nevyšla. Pak se radši vydala po své cestě...
DROGY: S drogama začala jako třináctiletá holka. Tehdy se rozešli její rodiče, což tězce nesla. Potřebovala se z toho dostat, chytla se první partičky, kterou potkala, a stala se závislá na heroinu. ,,Každý den jsem potřebovala nakopnout. Teprve když se předávkovali tři kamarádi, probudila jsem se. Od toho dne jsem čistá. A všem radím: Dejte ruce pryč od drog - zničí vás jak fyzicky, tak psychicky.
HUDBA:Debut Can´t Take Me Home vyšel před sedmi lety a měl nečekaný úspěch. V USA byl double platinový, celosvětově se ho prodaly čtyři miliony. V roce 2001 na sebe Pink upozornila, když si s Christinou Aguilerou, Myou a Lil´ Kim střihla singl Lady Marmelade, který se objevil na soundtracku k filmu Moulin Rouge. Potom už následovala alba M!ssundaztood a Try This. Loni se vrátila s deskou I´m Not Dead, na které si dělá legraci ze svých slavných kolegyň a promlouvá do duše panu prezidentovi Bushovi.
FILMY:Jako sama za sebe vystupovala Pink ve filmech Ski to the Max (2000) a Rollerball (2002). Krátký štěk měla v druhém dílu Charlieho andílků a během loňského roku točila snímek Catacombs (Katakomby). Pink k tomu říká: ,,Není to jenom strašidelný film, ale i psychologický. Ukazuje, jak si mohou sourozenci ubližovat." Zpěvačka původně usilovala o roli Janis Joplin v plánovaném životopisném filmu, ale nakonec si to rozmyslela.
LÁSKA: Na začátku loňského roku si vzala na pláži v Kostarice motokrosového závodníka Careyho Harta. Chodili spolu čtyři roky, a jelikož se závodník nedokázal rozhoupat, požádala ho o ruku originálním způsobem Pink. Svůj dotaz nechala rozsvítit během závodů na světelné tabuli. Do dvou až tří let by se stala Pink ráda mamkou. Nejvíc by si přála holčičku.
SEX: Několikrát média psala o jejích žhavých líbačkách na veřejnosti, a klukama i holkama. Vyměňovat si polibky s dívkama ji baví, ale nic dalšího k tomu Pink říct nechce. A proč taky? Doma má přece Careyho! A když náhodou spolu nejsou, neváhá mu posílat aspoň žhavá vyznání po mailu!