Chcete koupit hezký dárek pro své blízké? Navštivte novou stránku se skvělými výrobky - webus.cz

Pink - její život

10. září 2007 v 15:27 | IchbinTeufelin |  Pink
Pink

ZAČÁTKY: Alecia Beth Moore, jak zní Pink celé jméno, ,,zdědila" lásku k hudbě po svém otci, který hrál na kytaru a zpíval jí písničky. První vlastní hudební zkušenosti sbírala na střední škole ve skupině Middleground, která se bohužel moc neprosadila. Když jí bylo čtrnáct, vystupovala v různých klubech, v šestnácti se chytla tria Choice, s nímž natočila desku, která nikdy nevyšla. Pak se radši vydala po své cestě...
DROGY: S drogama začala jako třináctiletá holka. Tehdy se rozešli její rodiče, což tězce nesla. Potřebovala se z toho dostat, chytla se první partičky, kterou potkala, a stala se závislá na heroinu. ,,Každý den jsem potřebovala nakopnout. Teprve když se předávkovali tři kamarádi, probudila jsem se. Od toho dne jsem čistá. A všem radím: Dejte ruce pryč od drog - zničí vás jak fyzicky, tak psychicky.
HUDBA:Debut Can´t Take Me Home vyšel před sedmi lety a měl nečekaný úspěch. V USA byl double platinový, celosvětově se ho prodaly čtyři miliony. V roce 2001 na sebe Pink upozornila, když si s Christinou Aguilerou, Myou a Lil´ Kim střihla singl Lady Marmelade, který se objevil na soundtracku k filmu Moulin Rouge. Potom už následovala alba M!ssundaztood a Try This. Loni se vrátila s deskou I´m Not Dead, na které si dělá legraci ze svých slavných kolegyň a promlouvá do duše panu prezidentovi Bushovi.
FILMY:Jako sama za sebe vystupovala Pink ve filmech Ski to the Max (2000) a Rollerball (2002). Krátký štěk měla v druhém dílu Charlieho andílků a během loňského roku točila snímek Catacombs (Katakomby). Pink k tomu říká: ,,Není to jenom strašidelný film, ale i psychologický. Ukazuje, jak si mohou sourozenci ubližovat." Zpěvačka původně usilovala o roli Janis Joplin v plánovaném životopisném filmu, ale nakonec si to rozmyslela.
LÁSKA: Na začátku loňského roku si vzala na pláži v Kostarice motokrosového závodníka Careyho Harta. Chodili spolu čtyři roky, a jelikož se závodník nedokázal rozhoupat, požádala ho o ruku originálním způsobem Pink. Svůj dotaz nechala rozsvítit během závodů na světelné tabuli. Do dvou až tří let by se stala Pink ráda mamkou. Nejvíc by si přála holčičku.
SEX: Několikrát média psala o jejích žhavých líbačkách na veřejnosti, a klukama i holkama. Vyměňovat si polibky s dívkama ji baví, ale nic dalšího k tomu Pink říct nechce. A proč taky? Doma má přece Careyho! A když náhodou spolu nejsou, neváhá mu posílat aspoň žhavá vyznání po mailu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama