Chcete koupit hezký dárek pro své blízké? Navštivte novou stránku se skvělými výrobky - webus.cz

Rihanna - psychotest

9. září 2007 v 17:17 | IchbinTeufelin |  Rihanna
Rihanna

OČI: Umí sama na sobě pěkně máknout. Když je potřeba přiložit ruku k dílu, neohlíží se nalevo, napravo, prostě dře. Pohání ji přitom silná vůle a vytrvalost. Jen tak se něčemu nebo někomu nepřizpůsobí.

OBOČÍ: Podle něj se neminula povoláním, neboť i tvar obočí prozrazuje, že je umělecky založená. Život si dokáže vychutnávat plnými doušky a pro svou dobrosrdečnost je hodně oblíbená. Zároveň si ale musí dávat pozor, aby se díky ní nedostala obětí muže, který se chce jen přiživit na její slávě.

NOS: I když má na vdavky spoustu času, jednou by si přála mít velkou rodinu plnou dětí... Nos na ni také prozradil, že má slysl pro pořádek.

PUSA: Užívá si života, baví ji zkoušet stále nové věci a je v pohodě. Není sobecká, ale také není naivní princezna, která by se rozkrájela pro každého. Chodí ráda do společnosti, je extrovert.

BRADA: Nechybí jí organizační talent. Snadno si získá nové přátele a je citově založená.

Astrologické znamení - RYBY: Ryby vždycky přesně víidí, jaké mají problémy druzí, a dokonce jim dokáží i ,,fundovaně" poradit, co a jak by měli dělat. Sobě ale už tak dobře poradit neumějí. Snadno propadají splínům a depresím. Působí důvěryhodně, takže si s nimi už během pár minut povídáš, jako bys je znal/a celý život. Kromě toho, že opravdu poslouchají, co jim říkáš, mají v zásobě kupu neuvěřitelných historek, které s chutí vyprávějí.

ČTENÍ Z RUKY: I ruka naznačuje, že si své povolání vybrala správně. Také na ni prozradila, že má vytříbený vkus a ráda se nechá unášet svými sny. Vždycky se ale najde něco nebo někdo, kdo ji bezpečně probere a vrátí nohama zpět na zem. Lidé s takovým tvarem ruky jsou snadno zranitelní a velkou roli u nich hrají city. Těžko se vyrovnávají s dnešní uspěchanou dobou a čas od času potřebují jednoduše ,,vypnout". Není u nich nic neobvyklého, když si sbalí kufry a odšupajdí někam dobít ztracenou energii.

DATUM NAROZENÍ: Narodila se 20.února 1988. Abychom zjistili její číslo narození, provedeme jednoduchý výpočet. Sečteme všechna čísla v jejím datu narození, takže dostaneme 2+0+2+1+9+8+8=30, a protože nám vyšlo dvojciferné číslo, potřebujeme ho zredukovat na jednociferné, takže 3 a 0 sečteme a dostáváme 3. Dobře se s ní spolupracuje, ví, jaké má pracovní povinnosti, a vždy je ukázněně a trpělivě plní. Nedělá jí problém v případě nutnosti pořádně zabrat. Není pak divu, že za svou dřinu sklízí zasloužené vavříny... 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kristusek Kristusek | Web | 9. září 2007 v 17:19 | Reagovat

Koukám na tvý husťácký záhlaví - moc pěkný :)

2 Kimča Kimča | E-mail | 31. července 2008 v 15:37 | Reagovat

ježííííííííííííš

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama