Chcete koupit hezký dárek pro své blízké? Navštivte novou stránku se skvělými výrobky - webus.cz

Různé vtipy

1. září 2007 v 0:16 | IchbinTeufelin |  Vtipy
  • Loď se potápí. Kapitán přijde k cestujícím a ptá se: "Je někdo z vás opravdu nábožensky založený?" "Ano, tady já," hrdě se hlásí jeden z cestujících. "Tak vám držím palce, chybí nám jeden záchranný kruh."
  • Po silnici jede autobus a zrychluje. Kus za ním utíká rozzlobený pán... "Ten autobus už nedoženete: Ale v klidu, další jede za chvíli!!!" volá ne něj posměšně kolemjdoucí. "Musím, musím ho dohnat! Já jsem totiž řidič!!!"
  • Pohněvaný muž povídá ženě: "V takovém dešti mám jít na nákup? Vždyť do takového počasí by ani psa nikdo nevyhnal!" A žena na to: "Já jsem o psovi vůbec nemluvila."
  • Nově povýšený plukovník dostal novou kancelář s kompletně novým vybavením - nábytek, počítač, telefon, prostě všechno. Užívá si první chvíle ve své funkci a někdo zaklepe na dveře. Než řekne "vstupte", vezme do ruky sluchátko a dělá, že telefonuje. "Ano, pane ministře, děkuji za gratulaci, velmi si toho vážím. Ano, s panem generálem jdeme zítra na oběd a poté k vám přijedeme společně mým novým služebním vozem Audi. Ještě jednou děkuji, nashledanou." Položí sluchátko a pán, který mezitím vstoupil, jen udiveně zírá. "No tak co chcete?" ptá se plukovník podrážděně. "Já jsem vám přišel zapojit ten telefon…"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama