Chcete koupit hezký dárek pro své blízké? Navštivte novou stránku se skvělými výrobky - webus.cz

Květen 2008

Frontman Aerosmith odpočívá po operaci

31. května 2008 v 10:00 | IchbinTeufelin |  Aerosmith

Frontman kapely Aerosmith odpočívá po operaci nohou

Steven Tyler z americké blues-rockové kapely Aerosmith poskytl médiím svoje první veřejné prohlášení od svojí operaci chodidel. Tyler tento měsíc nastoupil na rehabilitaci. Rozhodl se tak dobrovolně, aby se mohl zotavit v "bezpečném prostředí".
Rockový veterán se už delší čas podroboval fytioterapeutickému léčení svých problémů s chodidlem, které mu přivedly dlouhé roky a nespočetné vystoupení na koncertních podiích, při kterých se zpěvák rozhodně nešetřil. Velké bolesti ho vyčerpávali fyzicky i emocionálně a tak se před několika měsíci rozhodl podstoupit náročnou operaci.
"Lékaři mi řekli, že mě bolestí v chodidlech zbaví, ale bude potřeba podstoupit několik chirurgických zákroků." - prohlásil Tyler. "Bolest při 'opravě nohy' byla intenzivní, větší než jsem předpokládal. A měsíce chození na rehabilitace a bolestivou fyzioterapii byly traumatické. Opravdu jsem potřeboval bezpečné prostředí na zotavení, kde si můžu vypnout telefon a postavit se opět na nohy."
Rocker však potvrdil, že přes zdravotní problémy nenechá svoji kapelu dlouho bez frontmana. "Nemylte se, Aerosmith nemá v plánu skončit kariéru. Chystáme nové album a potom další turné." - řekl zpěvák, který během svojí víc než 40-leté kariéry několikrát bojoval s drogovou a alkoholovou závislostí a v roce 2006 se dokonce musel podrobit operaci hlasivek. Vždy se však dokázal vrátit.
Přeložila IchbinTeufelin problogisek-o-hudbe.blog.cz. Kopírovat jen se zdrojem!!!
Obrázek “http://www.hudba.sk/files/P10709V9L47_0.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..Obrázek “http://www.hudba.sk/files/P04103A9305_0.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

T-music - 219.kolo

31. května 2008 v 10:00 | IchbinTeufelin |  T-music

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/79/1279.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..Hitparáda T-music chart - 219.kolo.Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/79/1279.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

(uzávěrka kola je 4.6.2008)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..1.) Simple Plan - Your love is a lie (5.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..2.) Britney Spears - Break the ice (4.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..3.) Panik - Was würdest du tun? (6.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..4.) Avril Lavigne - The best damn thing (1.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..5.) Madonna - 4 Minutes (7.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..6.) 100 °C - Cream (2.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..7.) Tomáš Klus - Pocity (3.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..8.) Serj Tankian - Sky is over (5.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..9.) Morandi - Angels (7.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..10.) No Name - Duša a ja (2.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..11.) Estelle & Kanye West - American boy (1.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..12.) Flo Rida & T-Pain - Low (3.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..13.) Divokej Bill - Prase (4.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..14.) Mutya Buena - B-Boy Baby (1.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..15.) September - Cry for you (2.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..16.) Chris Brown - With you (3.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..17.) Alex C. feat. Y-ass - Doktorspiele (6.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..18.) Cherish - Killa (2.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..19.) Usher - Love in the club (5.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..20.) Moby - Disco lies (4.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/0/3200.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Novinky:Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/0/3200.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..1.) Jonas Brothers - SOS
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..2.) Kate Ryan - Ella Elle L'A
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..3.) Kylie Minogue - Wow
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..4.) Coldplay - Violet Hill
Hlasovat můžete buď na stránkách T-musicu nebo Óčka nebo prostřednictvím SMS zpráv ve tvaru např. HIT 1 a odeslat na číslo 900 11 07 (v případě novinky je tvar např. HIT N 1)
Napsala IchbinTeufelin pro blogisek-o-hudbe.blog.cz


Jessica Simpson - životopis

30. května 2008 v 10:01 | IchbinTeufelin |  Jessica Simpson

Jessica Simpson

  • zpěvačka, herečka, modelka

Obrázek “http://img.osobnosti.cz/foto/jessica-simpson/jessica-simpson.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Datum narození: 10.7.1980
Místo narození: Abilene, Texas, USA
Znamení: Rak
Jessica Simpson je držitelkou několika zlatých a platinových desek. V poslední době se začíná čím dál častěji objevovat i jako herečka a modelka. Jessica je spolu s manželem Nickem Lacheyem hvězdou série MTV Newlyweds: Nick & Jessica. Simpson se narodila v Dallasu ve státě Texas a až do svého průlomu v roce 1998 zpívala v kostelním chóru. Z něj také vzešel její manžel Nick Lachey.
V roce 1999 debutovala albem Sweet Kisses, poté přišlo neméně úspěšné In This Skin a v roce 2001 album Irresistible, z nějž vzešel i jeden z největších hitů posledních let, nazvaný stejně jako samotné album. O Vánocích 2004 vydala mimořádné vánoční album ReJoyce The Christmas Album. Regulérní čtvrté by jí mělo vyjít na podzim.
Jessica Simpson si v roce 2005 zahrála roli Daisy Duke, sestřenici fandů aut Boa (Seann William Scott) a Lukeho (Johnny Knoxville) Duke, kteří jsou postrachem Jihu ve filmu Mistři hazardu. Je to její první film, do nějž mj. s matadorem country Willie Nelsonem natočila i coververzi klasického hitu "These Boots Are Made For Walkin'" Mimo to rozjela projekt své vlastní vůně Dessert a plánuje proniknout i do světa módy. S manželem se občas objevují v celovečerních speciálech televize ABC o životě slavných.

Jennifer Lopez - životopis

30. května 2008 v 10:00 | IchbinTeufelin |  Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

  • zpěvačka, herečka

Obrázek “http://img.osobnosti.cz/foto/jennifer-lopez/jennifer-lopez.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Datum narození: 24.7.1969
Místo narození: New York (Bronx), USA
Znamení: Lev
Jennifer Lopez je dobře známá ve světě filmu, hudby, módy a kosmetiky. Narodila se jako Jennifer Lynn Lopez 24. července 1970 v Bronxu. Rodiče pocházející z Puerto Rica si dali záležet, aby své děti uchránili od drsných podmínek čtvrti a snažili se jim poskytnout co nejkvalitnější výchovu. Její otec David je počítačový technik a programátor, její matka Guadalupe je učitelkou ve školce. Jennifer začala svoji kariéru jako tanečnice, už odmalička věděla co chce dělat. Jako čtyřletou holčičku ji matka přihlásila do hodin tance. V sedmi letech vystupovala na různých školních představeních. Ve čtrnácti přidala i hodiny zpěvu. Během studií na střední škole hrálasoftball, tenis a věnovala se gymnastice. V sedmnácti se také přihlásila na taneční školu na Mannhattanu a úplně se oddala tanci. V osmnácti byla přijata na Baruch College, ale po prvním semestru ze školy odešla, což způsobilo že odešla z domova.
Z počátku se jí vůbec nevedlo a nedokázala najít žádnou práci jako tanečnice. Až v 19 letech dostala první práci v cestovní taneční skupině a konečně začala vydělávat a její kariéra rostla, první roli dostala v populárním komediálním seriálu In Living Color jako Fly Girl. Několik dalších rolí následovalo v televizních seriálech a filmech jako Havárie letu 7, Druhá šance, Hotel Malibu a Moje rodina
V roce 1994 odmítla začínající herečka Jennifer Lopez nabídku účinkovat v pokračování úspěšného televizního filmu Hotel Malibu. Vůbec nevěděla, co ji čeká, jistá si byla jen tím, že nestojí o kariéru v televizi. "Odmalička jsem zpívala a tancovala. Teď jsem toužila hrát ve filmu," vybavuje si Jennifer. Rok nato na plátně zazářila jako hvězda ságy režiséra Gregoryho Navy o mexických vystěhovalcích Moje rodina a společně s Wesley Snipesem a Woodym Harrelsonem ve Vlaku plném peněz. Průlom přišel v roce 1997 díky filmu Selena, ve kterém ztvárnila titulní roli zpěvačky Seleny Quintillany Perez, kterou v roce 1995 zabil šílený fanoušek. Tato role ji vynesla nominaci na Zlatý glóbus.Po tomto velmi dobře přijatém filmu následovala řada dalších jako například Zakázané ovoce (Out of Sight, režie Steven Soderbergh, 1997), Svatby podle Mary (The Wedding Planers, režie Adam Shankman, 2001), Cela , Krásná pokojská (Maid of Manhattan, režie Wayne Wang, 2002).
Za účinkování ve snímku Policajtka "Angel Eyes" (2001) inkasovala devět miliónů dolarů a stala se nejlépe placenou latinskoamerickou herečkou. Ve filmu Smím prosit si zahrála s Richardem Gerem a po boku Roberta Redforda se objevila ve snímku Skutečný život.
V komedii Příšerná tchýně (2005, režie Robert Luketica) ztvárnila roli Charlotte Cantilin, která dlouhé roky hledá toho pravého. Když konečně našla muže svých snů Kevina Fieldse (Michael Vartan) tak se ukázalo, že jeho matka Viola (Viola Fonda) je přímo ztělesněná noční můra. Brzy se strhne boj o to, kdo zaujme v Kevinově životě první místo.
Ve stejném roce se objevila v roli Jean Gilkynson ve snímku Žít po svém. Jean přijíždí se svou dcerkou Griff na ranč Einara Gilkysona (Robert Redford), muže, jenž ji viní ze smrti svého jediného syna. Jean tvrdí, že je Griff Einarovou vnučkou a pro Einara, který už na život rezignoval, je zvídavá Griff vytržením ze stereotypu, se kterým se již smířil.
V březnu 2008 se stala Jennifer Lopez matkou, porodila dvojčátka.


Morandi - Angels

29. května 2008 v 10:01 | IchbinTeufelin |  Videoklipy
pěkná písnička...Vyplazující jazyk *2*

Alex C. feat. Y-ass - Doktorspiele

29. května 2008 v 10:00 | IchbinTeufelin |  Videoklipy
stejně jako "Du hast den schönsten Arsch der Welt" má i tato písnička zajímavý text...Anoanoano, to je ono *47*...no, asi jak wšechny jejich songy...Anoanoano, to je ono *47*

http://youtube.com/watch?v=BsvO9nfrcWw


Flo Rida - poster

28. května 2008 v 15:02 | IchbinTeufelin |  Flo Rida

Zdroj: německý Bravo

PATD - poster

28. května 2008 v 15:01 | IchbinTeufelin |  Panic! At the disco
Obrázek “http://www.bravo.de/online/bildDB/61232_642.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Zdroj: německý Bravo

Ashley - poster

28. května 2008 v 15:00 | IchbinTeufelin |  Ashley Tisdale

Zdroj: německý Bravo

Colbie Caillat - Bubbly

28. května 2008 v 10:03 | IchbinTeufelin |  Videoklipy
docela pěkná písnička, často hraná v rádiích...Dívá se *114*

http://youtube.com/watch?v=oBYfabGHTrM


Colbie Caillat - Bubbly (Bublající)

28. května 2008 v 10:02 | IchbinTeufelin |  Texty - překlady

Colbie Caillat - Bubbly (Bublající)

Byla jsem teď nějakou chvíli vzhůru
Díky tobě se teď cítím jako malé dítě
Protože kdykoli vidím tvou láskou bublající tvář
Cítím příjemné šimrání na takových těch místech


Ref.: A začne v prstech a já krčím nos
Kamkoli to pokračuje
Vždycky vím, že mě umíš rozesmát
Prosím, zůstaň ještě chvíli
Prostě využij svůj čas, kamkoli máš namířeno


Duffy - Mercy (Milost)

28. května 2008 v 10:00 | IchbinTeufelin |  Texty - překlady

Duffy - Mercy (Milost)

Yeah, yeah, yeah (4x)

Miluju tě, ale musím zůstat věrná sama sobě
Moje vychování mě nutí padnout na kolena
Prosím tě…prosím, přestaň si se mnou hrát

Nevím, co to s námi je, ale děláš mi dobře
A to ti bylo předem jasný
Nevím, jak to děláš, ale děláš to správně
Úplně jsem ti propadla


Ref.: Nutíš mě, abych tě prosila o milost
Proč mi nedáš volnost?
Nutíš mě, abych tě prosila o milost
Proč mi nedáš volnost?
Řekla jsem ti, abys mě nechal jít