Chcete koupit hezký dárek pro své blízké? Navštivte novou stránku se skvělými výrobky - webus.cz

Září 2008

Novinka Guns N' Roses vyjde letos

30. září 2008 v 10:03 | IchbinTeufelin |  Guns N' Roses

Novinka Guns N' Roses vyjde ještě letos

Roky čekání se zdají být opravdu u konce. Jakkoli nic ještě nebylo oficiálně oznámeno, ze spousty různých zdrojů přichází informace, že ještě letos konečně vyjde album "Chinese Democracy" Guns N' Roses. Minimálně Američané však desku nenajdou ve svých oblíbených hudebních obchodech, ale pouze v obchodním řetězci Best Buy, kde bude nahrávka exkluzivně nabízena. Stále není jasné datum vydání, hovoří se však o listopadu, vybraným zaměstnancům prodejní sítě už byla část desky prezentována a sklidila prý nadšení. Podobně, pouze v konkurenční síti Wal-Mart, byla před časem za oceánem vydána novinka skupiny Eagles "Long Road Out Of Eden", která byla také návratem po dlouhé době, a setkala se s velkým prodejním úspěchem. Jen v USA se jí prodalo přes tři miliony kusů. Zda a jakým způsobem bude "Chinese Democracy" vydána ve zbytku světa, není dosud jasné. Pro všechny fanoušky tak dosud jedinou oficiálně vydanou novinkou kapely zůstává skladba "Shackler's Revenge", která se nedávno objevila ve videohře "Rock Band 2".
Obrázek “http://img.musicserver.cz/34651.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Rihanna se vrhla do světa módy

30. září 2008 v 10:02 | IchbinTeufelin |  Rihanna

Rihanna se vrhla do světa módy

Barbadoská hvězda Rihanna se rozhodla následovat příkladu mnoha svých kolegyň z branže a dává dohromady svou módní řadu oblečení. Zpěvačka je totiž váženým hostem všech velkých módních přehlídek, které ji inspirují k vlastním modelům. Rihanna ale nechce nic uspěchat a než své návrhy pustí ke švadlenám a do obchodů, bude to ještě nějakou dobu trvat. Na začátku tohoto roku se nechala dokonce slyšet, že by ráda začala s návrhy spodního prádla. Dodejme, že Rihanna (MySpace.com) propůjčila své jméno řadě luxusních deštníků, které se po jejím hitu "Umbrella" začaly v Americe prodávat s enormní rychlostí. Kromě toho spojila síly s řetězcem H&M, kdy se podílela na řadě ležérního oblečení. Jednalo se o součást kampaně Fashion Against Aids.
Obrázek “http://img.musicserver.cz/34696.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Koncert Alicie se blíží

30. září 2008 v 10:01 | IchbinTeufelin |  Alicia Keys

Koncert Alicie Keys se již kvapem blíží

Po Rihanně a Christině Aguileře do Prahy přijíždí další hvězda současného amerického r'n'b Alicia Keys. V úterý 14. října v pražské Sportovní hale na Výstavišti v Holešovicích odehraje koncert, jenž je součástí téměř rok trvajícího "As I Am Tour". Alicia Keys (MySpace.com) dnes platí za jednu z nejtalentovanějších zpěvaček a skladatelek a to nejen v oblasti r'n'b a soulu, mezi nimiž její hudba osciluje. Její hudební umění neuznávají pouze její fanoušci, ale i kritici a především řada jejích kolegů, včetně zmíněné Aguilery či Kanye Westa, Luthera Vandrosse, Boba Dylana a řady dalších. Do této doby má na svém kontě tři řadová alba, jedno koncertní "Unplugged" a slušnou sbírku nejrůznějších cen včetně velmi bohaté kolekce gramofónků Grammy. Jak již název napovídá, tímto turné podporuje především poslední desku "As I Am", avšak v Praze prý představí i žhavou novinku - novou písničku "Quantum Of Solace" ze stejnojmenného filmu o Jamesu Bondovi. Do České republiky Alicia Keys zavítá zcela poprvé a svým vystoupením bude také pomáhat. Zakoupením vstupenky na její koncert budou návštěvníci přispívat částkou 50 Kč na konto Avon proti rakovině prsu.
Obrázek “http://img.musicserver.cz/40451.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Jay-Z založil novou nahrávací společnost

30. září 2008 v 10:00 | IchbinTeufelin |  Jay-Z

Jay-Z založil novou nahrávací společnost

Americký rapper Jay-Z rozjíždí nový label. Do kolébky mu dal název Star Roc a vlastní ho půl na půl s norským skladatelským duem Stargate. Jay-Z tuto novou nahrávací společnost přidružil pod svůj zavedený podnik Roc Nation. Star Roc se bude soustředit na hiphopové interprety a základnou má být nahrávací studio Rock The Mic v New Yorku. Svým svěřencům bude Jay-Z nabízet podobné možnosti, jaké předkládá Live Nation. Sám zpěvák totiž podobnou dohodu na začátku tohoto roku podepsal. Jedná se tedy o služby od vydávání desek přes bookování koncertů až po distribuci a prodej reklamních předmětů. Jay-Z (MySpace.com) má nyní navíc plné práce s přípravami své nové desky, v pořadí už jedenácté řadovky "The Blueprint 3". Tato deska bude současně posledním počinem pro jeho současného vydavatele Island / Def Jam. Pak přechází k Live Nation, kteří mu nabídli kontrakt za sto padesát milionů amerických dolarů.
Obrázek “http://img.musicserver.cz/34337.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Green Day - fotky

29. září 2008 v 10:03 | IchbinTeufelin |  Green Day
Počet: 20 fotek
Obrázek “http://img.hudebniskupiny.cz/foto/green-day/N153094-60652.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
...for more click "celý článek"...

Pete - fotky

29. září 2008 v 10:02 | IchbinTeufelin |  Fall Out Boy
Počet: 25 fotek
...for more click "celý článek"...

50 Cent bude natáčet film

29. září 2008 v 10:01 | IchbinTeufelin |  50 Cent

50 Cent bude natáčet film

Americký rapper 50 Cent se rozhodl dát své nové desce "Before I Self-Destruct" také filmovou podobu. Album vychází ke konci roku a o snímku má rapper také již zcela jasnou představu. "Když se dnešní film zabývá životním stylem, neukazuje realistické příčiny a vlivy, což se já pokusím napravit. Chtěl bych ukázat světu několik typově odlišných osobností a to, jak na ně působí stresová zátěž. Vyobrazím situace, kde se budou muset složitě rozhodnout, a divákovi dám pocítit bezmoc a beznaděj, díky čemuž bude sám hledat další možnosti řešení dané situace," prozradil 50 Cent. Další zajímavou zprávou je, že rapper pracuje i na soundtracku k chystanému filmu. Snímek je sice založen na skladbách z novinky "Before I Self-Destruct", ale žádná z těchto písní během snímku nezazní. Jako důvod 50 Cent (MySpace.com) udal fakt, že nechce, aby měl vydavatel alba z filmu jakékoli benefity.
Obrázek “http://img.musicserver.cz/34336.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Mariah se objeví ve filmu

29. září 2008 v 10:00 | IchbinTeufelin |  Mariah Carey

Mariah Carey se objeví ve filmu

Americká zpěvačka Mariah Carey si zahraje v chystaném snímku "Push". Ve filmu, který se do kin má dostat v průběhu příštího roku, se představí jako náctiletá HIV pozitivní sociální pracovnice. Aby toho nebylo málo, tak její postavu navíc znásilnil otec a teď s ním čeká dítě. Zpěvačka skromně dodává: "Jde jen o malou roli, jen o jednu scénu z celého filmu. Je to ale velmi důležitá část celého snímku." Mariah Carey (MySpace.com) do filmu vybral režisér Lee Daniels. Přesvědčilo ho její podání zbité manželky v kritikou uznaném kousku "Tennessee". Sama zpěvačka v angažmá ve filmu "Push" nevěřila až do poslední minuty, kdy jí sám Lee zavolal a pozval na zkoušku.
Obrázek “http://img.musicserver.cz/34915.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

The Rasmus - Funeral song

28. září 2008 v 10:03 | IchbinTeufelin |  MP3

The Rasmus - Funeral song



Sum 41 - Fat lip

28. září 2008 v 10:01 | IchbinTeufelin |  MP3

Sum 41 - Fat lip


Koncert Nickelback v Londýně

28. září 2008 v 10:00 | IchbinTeufelin |  Nickelback

Nickelback live: mnoho povyku pro nic

>>> moje pozn.: i když se mi tenhle článek zdá trochu zaujatý, nemůžu to posoudit, když jsem na tom koncertě nebyla...no, posuďte sami...
Napsal Petr Adámek pro musicserver.cz
Kanadští sladcí rockeři Nickelback ani američtí skoro-metalisté Staind do Česka, zdá se, jen tak nezavítají. Zato v Londýně jsou jako doma. A proč potom nevyužít redaktora, který se v Albionu zrovna zdržuje? Když nemůže Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi.
Možná si ještě leckdo vzpomene na úspěšné tažení českých reprezentantů fotbalovým Eurem před dvanácti lety. Tehdy jsme na londýnském stadionu Wembley, který bude mimochodem za čtyři roky hostit olympijské hry, získali stříbrné medaile. V blízkosti obří zrekonstruované stavby stojí Wembley Arena. A právě hala, která se by velikostí dala srovnat se sparťanskou arénou v Holešovicích, hostila poslední koncert německo-britského miniturné kanadských Nickelback.

T-music - 236.kolo

27. září 2008 v 10:03 | IchbinTeufelin |  T-music

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/79/1279.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..Hitparáda T-music chart - 236.kolo.Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/79/1279.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

(uzávěrka kola je 1.10.2008)

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 1.) Chinaski - Basama fousama (2.týden)

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 2.) Miley Cyrus - 7 Things (3.týden)

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 3.) Rihanna - Disturbia (2.týden)

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 4.) Pink - So what (1.týden)

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 5.) Ashley Tisdale - Not like that (4.týden)

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 6.) Bullet for my Valentine - Hearts burst into fire (3.týden)

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 7.) The Ting Tings - That's not my name (5.týden)

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 8.) Lady Gaga feat. Colby O'Donis - Just dance (1.týden)

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 9.) Toxique - Two sides (1.týden)

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 10.) Clique GirlZ - Then I woke up (3.týden)

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 11.) Jordin Sparks & Chris Brown - No air (7.týden)

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 12.) Amy Macdonald - This is the life (5.týden)

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 13.) Metro Station - Shake it (2.týden)

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 14.) Coldplay - Viva la vida (6.týden)

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 15.) Ironik - Stay with me (6.týden)

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 16.) Gabriella Cilmi - Sweet about me (6.týden)

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 17.) Shaun Baker - Hey hi hello (7.týden)

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 18.) Didier Sinclair feat. Lidy V - Do you speak? (1.týden)

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 19.) Code Red - 18 (7.týden)

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 20.) Vec feat. Pio Squad - Turista (5.týden)



Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/64/964.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Novinky:Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/64/964.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 1.) Support Lesbiens - Twice shy

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 2.) Sarah Conner - Under my skin

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 3.) Mig 21 - Venkovan kluk

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 4.) The Rasmus - Livin' in a world without you



Hlasovat můžete buď na stránkách T-musicu nebo Óčka nebo prostřednictvím SMS zpráv ve tvaru např. HIT 1 a odeslat na číslo 900 11 07 (v případě novinky je tvar např. HIT N 1)
Napsala IchbinTeufelin pro blogisek-o-hudbe.blog.cz

Fotky z koncertu CP (musicserver.cz)

27. září 2008 v 10:02 | IchbinTeufelin |  Coldplay
Počet: 21 fotek
Obrázek “http://img.musicserver.cz/big/40254.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
...for more click "celý článek"...

Koncert Coldplay v Praze

27. září 2008 v 10:02 | IchbinTeufelin |  Coldplay

Coldplay, Albert Hammond Jr., O2 Arena, Praha 22.9.2008

Napsal Václav Trávníček pro musicserver.cz

V oblečcích francouzských revolucionářů a s pořádnou dávkou energie přijeli do Prahy Coldplay. Samozřejmě s novou deskou "Viva la Vida Or Death And All His Friends". Šlo o koncert, který byl očekáván několik let. Britové zahráli to nejlepší, co mají, "Fix You" dokonce dvakrát.

Kromě dlouhodobějšího pěstěného květáku na hlavě se Chris Martin zbavil strnulosti a autorské křeče, která čpěla z desky "X&Y" a letos se svou partou Coldplay (MySpace.com) vydal skvělou novinku "Viva la Viva Or Death And All His Friends".
Než ji ale mohli představit České republice, obstaral začátek večera Albert Hammond Jr., kytarista newyorských The Strokes. Za doprovodu vlastní kapely zahrál písně ze dvou sólovek: "Yours To Keep" (2006) a "¿Cómo Te Llama?" (2008). Poprock s přesahy do psychedelie na publikum zabíral, dá se říct, že zpěvák s hlasem na pomezí Liama Gallaghera a Richarda Ashcrofta našel v Česku spoustu nových příznivců - kdo jeho tvorbu neznal, minimálně se po koncertě podíval na jeho MySpace.com profil. Hammond skončil krátce před devátou hodinou a zatímco se z reproduktorů linuly variace na akustický rámec nového alba, tým Coldplay zvučil. Natěšené publikum se dočkalo po čtyřiceti minutách, kdy melodii nejznámějšího Straussova valčíku vystřídaly úvodní tóny "Life In Technicolor."