Chcete koupit hezký dárek pro své blízké? Navštivte novou stránku se skvělými výrobky - webus.cz

Listopad 2008

Luminor odchází ze Cinema Bizarre

30. listopadu 2008 v 10:03 | IchbinTeufelin |  Cinema Bizarre

Tuhle smutnou zprávu, která mě naprosto šokovala stejně jako ostatní fanoušky Cinema Bizarre, jsem se dozvěděla včera… Ještě pořád nemůžu uvěřit tomu, že je to pravda… ale opravdu, Luminor od CB odchází…...ani nevím, co na to říct… strašně mě to mrzí a dokonce jsem to i obrečela…...bez něj už nikdy nebudou CB to, co bývali a vlastně si ani nedokážu představit, že už s nimi nebude…...pořád nějak doufám, že si to nakonec Lumi rozmyslí a až bude zase v pohodě, tak se vrátí, ale nevím, jestli se to opravdu stane… moc bych si to přála…
ale i tak - Lumi, přeju ti hodně štěstí na další cestě životem...v našich srdcích zůstaneš...

omlouvám se za zkopírování, ale tady je oficiální vyjádření od Lumiho:

Přeložila Darxie pro http://cinema-bizarre.blog.cz/. Kopírovat pouze se zdrojem!


Sbohem

Mé drahé fans,

Omlouvám, ale nemám jinou možnost, než provést moji povinnost, kterou k vám mám.

Jak jste si asi všimly a tušily, moje psychická kondice se dostatečně rychle a dobře nezotavila.

Prosím, věřte mi, že všechno možné co by mi pomohlo dostat se zpátky do lepší kondice a uzdravit se se stalo, ale ten čas nestačil na to abych se vrátil jako plnohodnotná podpora skupiny.

Prosím, zkuste porozumět tomu, že jsem se rozhodl, že nemám jinou možnost než přednést(???) všechny tituly a jména, které jste mi chtěly dát.

Jsem z toho smutný, ale některé věci nemůžou být takové, jaké bych chtěl.

Vždy budu ve vašich duších způsobem jakým bych pro vás chtěl být.

Zůstanu s vámi.

Ale nemůžu déle zůstat částí Cinema Bizarre.

Což znamená, že odcházím od skupiny.

Nechte mě prostě odejít, jako toho, kým jsem pro vás byl.

Přeju skupině na jejich cestě štěstí.

Ponechtě si mě v srdcích.

Váš

Moonlight

Luminor


a já ještě přidávám jednu jeho novější fotku... chybíš mi už teď, Lumi...

Čína se naváží do novinky Guns N' Roses

30. listopadu 2008 v 10:02 | IchbinTeufelin |  Guns N' Roses

Čína se naváží do novinky Guns N' Roses

Vydání dlouho očekávané novinky Guns N' Roses "Chinese Democracy" nenechalo Čínu v klidu. Jak uvedlo The Pulse Of Radio, tamější vůdčí komunistická strana nazvala čerstvě vydanou desku útokem na čínský národ. Podle The Associated Press je tento postoj jasně vidět v článku, který otiskly čínské noviny The Global Times. Doslova tam stálo: "Americká skupina vydává album, které jedovatě útočí na Čínu." Anonymní autoři pak desku popsali jako součást zápletky, kdy se lidé ze západu snaží uchopit a kontrolovat moc. Se slovem demokracie manipulují jako se šachovou figurkou. Zmiňovaný článek se nevázal k žádné konkrétní skladbě nebo dokonce k textu jakékoliv písně. Název desky a současně jedné z písniček Guns N' Roses (MySpace.com) byl však uveden jasně. Mluvčí čínského ministra zahraničí a kultury se k této události zatím nevyjádřili.


Obrázek “http://img.musicserver.cz/41484.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Metallica vydá další desku přes internet

30. listopadu 2008 v 10:01 | IchbinTeufelin |  Metallica

Metallica vydá další desku přes internet

Muzikanti z americké metalové legendy Metallica prozradili, že další řadové dílo poskytnou svým fanouškům jen přes internet. Bubeník formace Lars Ulrich však také řekl, že k vydání nového alba hned tak nedojde. Kapele poslední řadovkou "Death Magnetic" totiž vypršela nahrávací smlouva a zvažuje, zda-li se vůbec nějakému labelu upíše. Jak řekl bicman Metallicy (MySpace.com), nyní se mohou rozhodnout jen podle svého uvážení a vydat desku jakkoliv budou chtít.
Lars Ulrich k dalšímu počinu ještě prozradil: "S dalším albem rozhodně spěchat nebudeme. Pořád rozdýchávám vydání té poslední desky a myslím, že když vydáme jedno album co čtyři nebo pět let, bude to tak akorát."


Obrázek “http://img.musicserver.cz/37602.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Elliot Minor zahrají v Lucerna Music Baru

30. listopadu 2008 v 10:00 | IchbinTeufelin |  Elliot Minor

Britští Elliot Minor zahrají v Lucerna Music Baru

Pop-punková skupina Elliot Minor z britského Yorku přijede v neděli 30. listopadu do Prahy. Doprovodí ji další mladá britská kapela Furthest Drive Home. Kytaristi Elliot Minor Ed Minton a Alex Davies se potkali ještě při studiu střední školy. Po několika měsících společného hraní se k nim přidal klávesák Ali Paul a bratrská rytmická sekce tvořená basákem Teddym a bubeníkem Danem Hethertonovými. Kromě vlivu kapel jako The Ataris, Goldfinger, Blink 182, Muse nebo Incubus jsou Elliot Minor (MySpace.com) ovlivněni také vážnou hudbou. Členové mají totiž klasické hudební vzdělání. Proto v jejich skladbách uslyšíme i pro rockovou kapelu netradiční nástroje, například housle, klarinet, violoncello nebo saxofon. Koncert začíná v půl osmé v pražském Lucerna Music Baru. Vstupenky jsou do nedělního odpoledne k dispozici v síti Ticketpro za cenu 369 korun, na místě pak budou za 450 korun.


Obrázek “http://img.musicserver.cz/43156.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

T-music - 245.kolo

29. listopadu 2008 v 10:00 | IchbinTeufelin |  T-music

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/79/1279.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..Hitparáda T-music chart - 245.kolo.Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/79/1279.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

(uzávěrka kola je 3.12.2008)

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 1.) US5 - The boys are back (3.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 2.) Britney Spears - Womanizer (3.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 3.) Katy Perry - Hot n cold (4.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 4.) Jonas Brothers - Burnin' up (6.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 5.) DJ Wich feat. Kurupt & Nironik - Much higher (1.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 6.) Tomáš Klus - Navěky (2.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 7.) Kevin Rudolf and Lil Wayne - let it rock (4.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 8.) Tereza Kerndlová - Anděl (5.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 9.) Madcon - Beggin' (1.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 10.) Morandi - Save me (5.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 11.) Scooter vs. Status Quo - Jump that rock (7.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 12.) The Ting Tings - Be the one (3.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 13.) Clou - For tonight (2.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 14.) Metallica - The day that never comes (7.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 15.) Jack White & Alicia Keys - Another day to die (2.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 16.) Flo Rida feat. Timberland - Elevator (6.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 17.) The Killers - Human (1.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 18.) IMT Smile - Mám krásný sen (1.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 19.) Anastacia - I can feel you (7.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 20.) Nelly feat. Akon & Ashanti - Body on me (5.týden)

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/64/964.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Novinky:Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/64/964.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 1.) Paramore - Decode
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 2.) Fate Magazíne - Každou vteřinou
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 3.) Ironik - I wanna be your man
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 4.) Shaun Baker - Could you, would you, should you

Hlasovat můžete buď na stránkách T-musicu nebo Óčka nebo prostřednictvím SMS zpráv ve tvaru např. HIT 1 a odeslat na číslo 900 11 07 (v případě novinky je tvar např. HIT N 1)
Napsala IchbinTeufelin pro blogisek-o-hudbe.blog.cz

Ashlee Simpson porodila

27. listopadu 2008 v 10:05 | IchbinTeufelin |  Ashlee Simpson

Ashlee Simpson porodila

Americká zpěvačka a herečka Ashlee Simpson se stala matkou, když spolu se svým manželem Petem Wentzem přivítali 20. listopadu večer na světě své první dítě.
24-letá zpěvačka, která se s o pět let starším Petem vzala tento rok v květnu, porodila v Los Angeles syna, který dostal jméno Bronx Mowgli Wentz. Porod probíhal pozdě večer a dítě při narození vážilo 3,5 kilogramu a měřilo 52 centimetrů.
Ashlee ani Pete se zatím oficiálně nevyjádřili, před veřejností vystoupil jen jejich mluvčí, který řekl: "Ashlee, Pete i Bronx jsou zdraví a šťastní. Chtějí poděkovat každému, kdo jim pomáhal a kdo se raduje spolu s nimi."
Pete Wentz, který působí v rockové kapele Fall Out Boy, nedávno také prozradil, že rodičovské rady mu dává kamarád Joel Madden (zpěvák kapely Good Charlotte, s herečkou Nicole Richie má devítiměsíční dceru Harlow).
"S Joelem jsem v poslední době hodně v kontaktu, protože se mi snaží poradit, ža což mu děkuju. Je opravdu problém najít někoho v mém okolí a věku, kdo má dítě," přiznal Pete.

Přeložila IchbinTeufelin pro blogisek-o-hudbe.blog.cz. Kopírovat jen se zdrojem!!!

moje poznámka >>> já jim to strašně moc přeju...hlavně, že je Bronx je zdravý miminko a že jsou Ashlee i Pete šťastní... a doufám, že se brzo dočkáme i nějakých fotek miminka... už jsem moc zvědavá...
jo a neříkalo se náhodou, že Ashlee čeká dvojčata?

Fall Out Boy - new poster

27. listopadu 2008 v 10:04 | IchbinTeufelin |  Fall Out Boy


Zdroj: německý Bravo

Pink - new poster

27. listopadu 2008 v 10:04 | IchbinTeufelin |  Pink


Zdroj: německý Bravo

Rihanna - poster

27. listopadu 2008 v 10:03 | IchbinTeufelin |  Rihanna


Zdroj: německý Bravo

Frontman MCR se stane otcem

27. listopadu 2008 v 10:02 | IchbinTeufelin |  My Chemical Romance

Frontman My Chemical Romance se stane otcem

Gerard Way, zpěvák americké punk-popové kapely My Chemical Romance, se před pár dny dověděl radostnou zprávu. On a jeho žena Lindsey přivítají za pár měsíců do své rodiny první dítě. S touto novinkou přišla mluvčí obou manželů. Prozradila ale jen to, že se má miminko narodit v létě nadcházejícího roku. Dodejme, že se milenci vzali v září minulého roku. Svatební obřad se konal na poněkud netradičním místě - v zákulisí koncertu v Denveru. My Chemical Romance (MySpace.com) si nyní užívají zasloužené pauzy. Jakmile budou nasyceni odpočinkem, začnou pracovat na novém albu. Nástupce dva roky starého díla "The Black Parade" by měli vydat do konce příštího roku.


Obrázek “http://img.musicserver.cz/43021.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Enrique bude opět nezadaný

27. listopadu 2008 v 10:01 | IchbinTeufelin |  Enrique Iglesias

Enrique Iglesias bude zřejmě opět nezadaný

Španělský zpěvák Enrique Iglesias byl se slavnou tenistkou Annou Kournikovou více než šest let, avšak i tento zdánlivě pevný vztah nyní možná skončil. Už půl roku žijí oba milenci odděleně. Tenistka doslova vykopla zpěváka na ulici. Rozhodla se tak po peprné hádce ohledně jeho psích mazlíčků. Dotčený druh k roztržce ještě prozradil: "Měli jsme naprosto zbytečnou hádku. Žili jsme spolu šest měsíců a já se tam znova nastěhuji, jen co mi přestane bránit." I když tento vztah nyní moc nadějně nevypadá, zpěvák ve své přítelkyni stále vidí svou jedinou lásku, se kterou by chtěl stát i před oltářem. "Je skvělá, úžasná, krásná, silná, nezávislá... Prostě ohromující," dodal na adresu Anny Kournikovové ještě Enrique Iglesias (MySpace.com).


Obrázek “http://img.musicserver.cz/28950.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

OneRepublic pracují na druhé řadovce

27. listopadu 2008 v 10:00 | IchbinTeufelin |  OneRepublic

OneRepublic pracují na druhé řadovce

Muzikanti z americké rockové formace OneRepublic chtěli původně potvrdit úspěch svého rok starého debutu "Dreaming Out Loud" speciální edicí s bonusovým materiálem. Místo toho se ale budou soustředit na přípravy druhé studiovky. "Těšíme se, že budeme dělat něco nového a vzrušujícího. Už dlouho hrajeme ty samé skladby pořad dokola, takže jsme připravení a plní inspirace. I z tohoto důvodu jsme se rozhodli skončit koncertní turné. Původně jsme až do příštího roku měli hrát," řekl kytarista skupiny Zach Filkins. Dodejme, že OneRepulic (MySpace.com) vydali v září tohoto tohoto roku poslední singl "Mercy". O měsíc později se k fanouškům dostal i příslušný videoklip. Jeho režii měl na starost Christopher Sims.


Obrázek “http://img.musicserver.cz/38016.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Omlouvám se...

22. listopadu 2008 v 10:01 | IchbinTeufelin |  Vzkazy
Ahoj lidičky!

Možná si někteří z vás všimli, že tady v poslední době moc nepřibývají články… tímto jsem se za to chtěla omluvit a hlavně vzkázat, že to tak asi zůstane až do konce listopadu…mrzí mě to, ale v poslední době nemám na blog tolik času, kolik bych potřebovala…navíc můj život není jen blog a taky mám nějaký rodinný starosti, ale to tady nebudu rozebírat…
navíc už od března jsem tady pracovala docela hodně, skoro každý den tu byli aspoň 4 články, tak si od toho všeho teď potřebuju nějaký čas odpočinout… ale věřím, že všechno se zase brzo vrátí do starých kolejí…
možná tu občas nějaký články přibudou, ale asi jich nebude hodně…
děkuju vám za návštěvnost, které si opravdu vážím, a ještě jednou se omlouvám…

Vaše IchbinTeufelin

P.S.: Děkuju za pochopení…

T-music - 244.kolo

22. listopadu 2008 v 10:00 | IchbinTeufelin |  T-music

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/79/1279.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..Hitparáda T-music chart - 244.kolo.Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/79/1279.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

(uzávěrka kola je 26.11.2008)

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 1.) US5 - The boys are back (2.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 2.) Britney Spears - Womanizer (2.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 3.) Katy Perry - Hot n cold (3.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 4.) Jonas Brothers - Burnin' up (5.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 5.) Ewa Farna - Boží mlejny melou (7.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 6.) Tomáš Klus - Navěky (1.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 7.) Aloha From Hell - Don't gimme that (7.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 8.) Jack White & Alicia Keys - Another day to die (1.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 9.) Kevin Rudolf and Lil Wayne - Let it rock (3.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 10.) Clou - For tonight (1.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 11.) Tereza Kerndlová - Anděl (4.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 12.) Morandi - Save me (4.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 13.) Scooter vs. Status Quo - Jump that rock (6.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 14.) Metallica - The day that never comes (6.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 15.) Flo Rida feat. Timberland - Elevator (5.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 16.) Leona Lewis - For give me (1.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 17.) Anastacia - I can feel you (6.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 18.) The Ting Tings - Be the one (2.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 19.) Divokej Bill - Švec (3.týden)
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 20.) Nelly feat. Akon & Ashanti - Body on me (4.týden)

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/64/964.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Novinky:Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/64/964.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 1.) Madcon - Beggin'
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 2.) IMT Smile - Mám krásný sen
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 3.) The Killers - Human
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/52/252.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. 4.) DJ Wich feat. Kurupt & Nironik - Much higher

Hlasovat můžete buď na stránkách T-musicu nebo Óčka nebo prostřednictvím SMS zpráv ve tvaru např. HIT 1 a odeslat na číslo 900 11 07 (v případě novinky je tvar např. HIT N 1)
Napsala IchbinTeufelin pro blogisek-o-hudbe.blog.cz

Lil Wayne - poster

20. listopadu 2008 v 10:03 | IchbinTeufelin |  Lil Wayne


Zdroj: německý Bravo